Motorgenerátory

Speciální provedení motorgenerátorů

Speciální provedení motorgenerátorů připravujeme na míru s výrobcem motorgenerátorů anebo upravujeme přímo na místě instalace podle požadavků zákazníka.

Speciální provedení motorgenerátorů

Protipožární kapoty

Kapoty s odolností proti požáru jsou navrhovány a konstruovány z materiálů s vyšší požární odolností podle požadavků s příslušnou certifikací použitých komponentů a materiálů.

N

Hasící zařízení

Jako volitelná součást tohoto řešení může být kapota vybavena manuálním nebo automatickým hasicím zařízením.

Protipožární kapota motorgenerátoru
Speciálně odhlučněná kapota motorgenerátoru
Speciální provedení motorgenerátorů

Speciálně odhlučněné kapoty

Při požadavku vyšší úrovně odhlučnění než 65dBA v 7m navrhujeme nadstandardní provedení na zakázku podle požadavků zákazníka.

Provedení motorgenerátorů s vyšší úrovní odhlučnění je specifické a liší se svým provedením podle limitů požadovaného provedení. Toto provedení je robustní, s většími rozměry kapoty a hmotností, protože obsahuje silnější vrstvu izolačních materiálů pro izolaci hluku motoru a tlumiče hluku sání a výdechu vzduchu. Nedílnou součástí je i speciální řešení tlumiče hluku výfuku, umístěné na střeše odhlučněného krytu.

Speciální provedení motorgenerátorů

Externí chladicí systémy motorů

Speciálním řešením může být i provedení chlazení motoru připojeného k externím chladičům, které jsou umístěné mimo soustrojí motorgenerátoru a propojené chladicím potrubím. Alternativním řešením může být i provedení s připojením chlazení motoru přes výměníky k chladící věži objektu.

Externí chladící systém motorgenerátoru
Integrovaná ATS v motorgenerátoru
Speciální provedení motorgenerátorů

Motorgenerátor s integrovanou ATS

Při požadavku řešení zálohování s automatickým přepínáním síť/ generátor, které je zajištěno pomocí rozvaděče ATS (Automatic Transfer Panel) se standardně řeší umístění ATS do rozvodny objektu. V případě požadavku však může být tento rozvaděč ATS umístěn i v odhlučněném krytu motorgenerátoru jako integrovaná ATS. Toto řešení vyžaduje větší rozměry odhlučněného krytu. Integrovanou ATS lze použít i pro mobilní provedení motorgenerátorů.

Speciální provedení motorgenerátorů

Motorgenerátor pro napájení VN

V případě požadavku napájení částí VN nabízíme dvě možná řešení. Motorgenerátor ve standardním provedení NN s vyvedením výkonu do transformátoru NN/VN nebo motorgenerátor s vysokonapěťovým generátorem. Řídicí systém motorgenerátoru může být vybaven i speciálním rozhraním pro možnost ovládání přepínání síť/generátor v části VN.

Motorgenerátor pro napájení VN
Detail řídící jednotky DSE
Speciální provedení motorgenerátorů

Speciální řídicí systémy

Všechny modelové řady námi nabízených motorgenerátorů jsou standardně vybavené řídicími systémy od renomovaných výrobců Deep Sea Electronics nebo ComAp. Široké portfolio provedení řídicích systémů a modulárního rozšíření nám umožňuje nabídnout řešení na míru podle požadavků na ovládání a komunikační rozhraní.

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám své specifikace a požadavky na motorgenerátor. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.