Motorgenerátory 8-3500 kVA
Vaše spolehlivá energie

Motorgenerátory
8-3500 kVA
Vaše
spolehlivá
energie

Návrh řešení, dodávky a realizace záložního napájení na klíč.

Technická podpora a nepřetržitý servis 24/7.

Více než 500 objektů jsme zálohovali před výpadkem elektrické energie, včetně:

Prohledněte si naše reference.

JCB Scania

Modelové řady motorgenerátorů

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.

Modelové řady motorgenerátorů od záložních výkonů 8 kVA do 3500 kVA.

Prozkoumejte modelové řady >

JCB Scania
Rental provedení

Rentálové motorgenerátory

Specializovaná řada rentalových motorgenerátorů JCB určená pro pronájmy a zápůjčky. Rentalové motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

Více informací >

Mobilní provedení motorgenerátorů Navrženo pro

Mobilní provedení

Specializovaná řada mobilních motorgenerátorů s robustním provedením určená pro časté přesuny. Mobilní motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím a převozům. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

Více informací >

Mobilní provedení motorgenerátorů Navrženo pro

Dieselový motorgenerátor Vám zajistí spolehlivou dodávku elektrické energie

Spolehlivá dodávka elektrické energie je v dnešní době klíčová pro jakékoli průmyslové odvětví. Při výpadcích elektrické energie dochází k velkým ztrátám a záložní napájení je tak důležitým prvkem každé energetické soustavy. Klíčovým prvkem spolehlivosti dodávek elektrické energie ze záložního zdroje je monitoring a funkční řízení celého systému záložního napájení.

Získejte nabídku!

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče. 

Speciální provedení motorgenerátorů Motorgenerátor pro napájení VN

Speciální provedení motorgenerátorů

Speciální provedení motorgenerátorů připravujeme na míru s výrobcem motorgenerátorů anebo upravujeme přímo na místě instalace podle požadavků zákazníka.

Více informací >

Speciální provedení motorgenerátorů Motorgenerátor pro napájení VN
Pronájem motorgenerátorů Doprava a instalace

Pronájem motorgenerátorů

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů v rámci celé ČR. Poradíme Vám, jaký motorgenerátor pro Vás bude nejvhodnější. Naše motorgenerátory Vám zajistí jak záložní energii, tak energii v trvalém provozu. Všechny motorgenerátory jsou ve venkovním provedení a v odhlučněné kapotě a s možností jak ručního, tak automatického startu.

Více informací >

servis

Servis motorgenerátorů

Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle požadavků zákazníka a doporučení výrobců.

Součástí pravidelného servisu je základní nebo rozšířená údržba a pohotovostní služby na dojezd servisního technika, na opravu motorgenerátoru nebo na tankování paliva.

Více o servisu zde >

servis

Výrobci motorgenerátorů

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů od naších předních dodavatelů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě. Každý motorgenerátor je sestaven podle specifikací tak, aby poskytoval nejvyšší možnou spolehlivost, optimální výkon a vysokou účinnost.

logo JCB

Výrobce motorgenerátorů JCB s více než 75 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 8 do 3300 kVA.

logo TTS Martin

Výrobce motorgenerátorů TTS Martin s více než 25 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů a kogeneračních jednotek.

logo Grupel

Výrobce motorgenerátorů Grupel s více než 40 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 3 do 3500 kVA.

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme česká společnost Silektro s.r.o., která byla založena v roce 1993. Od začátku patřila mezi průkopníky řešení problematiky poruch v napájecích sítích, zejména pak ochrany proti přepětí.

V současné době je předmětem naší činnosti poskytování návrhu technického řešení, dodávek technologií, realizace na klíč a následného záručního a pozáručního servisu v oblasti záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren.

Výsledek naší práce hovoří za nás.

Prozkoumejte naše vybrané realizace záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů a inspirujte se.

Vybrané referenční zakázky

Oblasti řešení záložních zdrojů

Prozkoumejte odvětví, kam dodáváme a kde realizujeme dodávky záložních zdrojů. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Co nabízíme Návrh řešení

Co nabízíme

Školení Silektro

Školení

Technická podpora

Pro projektanty

servis

Pro provozovatele

Technická podpora background

Poradna

Získejte nabídku!

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče. 

Mohlo by Vás zajímat

Zálohujeme počasí

Zálohujeme počasí

Český hydrometeorologický ústav spustil nový superpočítač SX-Aurora TSUBASA od japonské společnosti NEC, která ČHMÚ dodávala i dřívější superpočítač. Tento superpočítač bude simulovat dlouhodobé klimatické změny na území Česka. A teď to důležité: Superpočítač je...

JCB Cummins 275-330 kVA

JCB Cummins 275-330 kVA

Rozšiřujeme nabídku výrobce dieselových motorgenerátorů JCB. Nově nabízíme střední výkonovou řadu JCB s motory Cummins o výkonu 270 kVA (G275QS) a 330 kVA (G330QS). Optimalizace spotřeby a emisní limity úrovně 4g TA Luft.Alternátory Mecc Alte.Řídící systémy Deep Sea...

Reference: Zálohování Nemocnice Prachatice

Reference: Zálohování Nemocnice Prachatice

✔ Na konci roku 2020 jsme úspěšně dokončili realizaci dodávek 2 dieselových motorgenerátorů do Nemocnice Prachatice. Dodali jsem motorgenerátory od výrobce JCB s výkonem 275 kVA s motory VOLVO. Motory splňují dle požadavku emisní limity Stage IIIA. 👏 Děkujeme...

Chcete být informování o novinkách?

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.