Motorgenerátory 8-3500 kVA
Vaše spolehlivá energie

Motorgenerátory
8-3500 kVA
Vaše
spolehlivá
energie

Návrh řešení, dodávky a realizace záložního napájení na klíč.

Technická podpora a nepřetržitý servis 24/7.

Motorgenerátor JCB

Pronájem motorgenerátorů

Motorgenerátor JCB

Servis motorgenerátorů

motorgenerátory

Modelové řady motorgenerátorů

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.

Modelové řady motorgenerátorů od záložních výkonů 8 kVA do 3500 kVA.

Motorgenerátory

Podpůrné služby výkonové rovnováhy SVR

Podpůrné služby výkonové rovnováhy SVR představují klíčový prvek pro udržení stability elektrické sítě. S pomocí našich motorgenerátorů můžete efektivně přispět k udržení vyváženého výkonu v elektrických sítích, což je zásadní pro zajištění nepřetržitého dodávání energie.

$

Flexibilní kapacita

$

Spolehlivá investice

$

Špičková technologie

$

Připojení do agregačního bloku

$

Komplexní servis na klíč

motorgenerátory

Rentálové motorgenerátory

Specializovaná řada rentalových motorgenerátorů JCB určená pro pronájmy a zápůjčky. Rentalové motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

motorgenerátory

Mobilní provedení

Specializovaná řada mobilních motorgenerátorů s robustním provedením určená pro časté přesuny. Mobilní motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím a převozům. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

Dieselový motorgenerátor Vám zajistí spolehlivou dodávku elektrické energie

Spolehlivá dodávka elektrické energie je v dnešní době klíčová pro jakékoli průmyslové odvětví. Při výpadcích elektrické energie dochází k velkým ztrátám a záložní napájení je tak důležitým prvkem každé energetické soustavy. Klíčovým prvkem spolehlivosti dodávek elektrické energie ze záložního zdroje je monitoring a funkční řízení celého systému záložního napájení.

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám své specifikace a požadavky na motorgenerátor. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.

Nestandardní požadavky nás inspirují

Speciální provedení motorgenerátorů

Speciální provedení motorgenerátorů připravujeme na míru s výrobcem motorgenerátorů anebo upravujeme přímo na místě instalace podle požadavků zákazníka.

$

Protipožární kapoty

$

Speciálně odhlučněné kapoty

$

Externí chladící systémy motorů

$

Motorgenerátor s integrovanou ATS

$

Motorgenerátor pro napájení VN

$

Speciální řídící systémy

Motorgenerátor pro napájení VN
Spolehlivá energie na zápůjčku

Pronájem dieselových  motorgenerátorů

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů v rámci celé ČR. Poradíme Vám, jaký motorgenerátor pro Vás bude nejvhodnější. Naše motorgenerátory Vám zajistí jak záložní energii, tak energii v trvalém provozu. Všechny motorgenerátory jsou ve venkovním provedení a v odhlučněné kapotě a s možností jak ručního, tak automatického startu.

E

Spolehlivá dodávka energie

Garantujeme vysokou spolehlivost pronajímaných dieselagregátů. Zařízení jsou nová nebo zánovní.

E

Trvalé a náhradní zdroje energie

Dieselové motorgenerátory v odhlučněné kapotě pro zajištění náhradní nebo trvalé elektrické energie. Ruční nebo automatický start.

E

Technická podpora a servis 24/7

Pronajaté dieselagregáty jsou pod naší neustálou kontrolou a servisem. Technická podpora je Vám k dispozici 24/7.

Naše starost o Vaše zařízení

Servis motorgenerátorů

Pro všechny dodané motorgenerátory zajišťujeme kompletní servis vlastním servisním týmem.

Ikona servis Silektro

Údržba motorgenerátorů

Základní komplexní údržba motorgenerátoru jednou ročně obsahuje kontrolu a výměnu předepsaných médií a dílů.

Ikona servis Silektro

Servisní pohotovost

Nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme servisní pohotovost.

Ikona servis Silektro

Online monitoring

Získejte přístup k důležitým údajům o motorgenerátoru. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Servis motorgenerátorů

Výrobci motorgenerátorů

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů od naších předních dodavatelů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě. Každý motorgenerátor je sestaven podle specifikací tak, aby poskytoval nejvyšší možnou spolehlivost, optimální výkon a vysokou účinnost.

Výrobce motorgenerátorů JCB s více než 75 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 8 do 3300 kVA.

Výrobce motorgenerátorů TTS Martin s více než 25 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů a kogeneračních jednotek.

Výrobce motorgenerátorů Grupel s více než 40 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 3 do 3500 kVA.

Naše poslání

Společnost Silektro s.r.o. se od svého založení v roce 1993 neustále snaží přinášet inovativní a efektivní řešení v oblasti záložních zdrojů energie a fotovoltaických elektráren. Naše poslání je jasné: vyvíjet technologie, které zvyšují bezpečnost a efektivitu energetických systémů našich zákazníků. Naše mise zahrnuje navrhování, dodávání a instalaci komplexních technických řešení a poskytování kvalitního záručního i pozáručního servisu. Jsme zavázáni k poskytování trvale udržitelných a spolehlivých energetických řešení a neustále se snažíme překonávat očekávání našich klientů v dynamicky se vyvíjejícím energetickém sektoru.

Naše dosavadní práce je nejlepší vizitkou.

Podívejte se na vybrané projekty záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren, které jsme realizovali, a nechte se inspirovat. Těšíme se na vaše projekty, které společně proměníme v úspěšná řešení.

Vybrané referenční zakázky

[dica_divi_carousel loop=“on“ autoplay=“on“ hoverpause=“on“ arrow_nav=“on“ dot_nav=“on“ equal_height=“on“ lazy_loading=“on“ advanced_effect=“1″ arrow_position=“middle-outside“ _builder_version=“4.16″ subtitle_line_height=“1.6em“ body_line_height=“1.6em“ border_radii_image=“on|5px|5px|5px|5px“ global_colors_info=“{}“ _i=“1″ _address=“15.0.0.1″ /]

Poznejte naše řešení záložních zdrojů

Prozkoumejte různá odvětví, ve kterých dodáváme a instalujeme záložní zdroje. Naše individuální řešení jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a jsou pečlivě přizpůsobena specifickým potřebám každého odvětví, s cílem zajistit maximální spokojenost našich klientů.

Návrh řešení

Co nabízíme

Školení Silektro

Školení

Pro projektanty

Servis motorgenerátorů

Pro provozovatele

Poradna

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám své specifikace a požadavky na motorgenerátor. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.

Mohlo by Vás zajímat

Chcete být informováni o novinkách?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

Záložní zdroje UPS

Návrh řešení, dodávky a realizace záložních zdrojů UPS na klíč. Záložní zdroje UPS do 1200 kVA. Technická podpora a nepřetržitý servis. Modulární, průmyslové a speciální UPS.

Motorgenerátory

Návrh řešení, dodávky a realizace dieselových motorgenerátorů na klíč. Modelové řady 8-3500 kVA. Technická podpora a nepřetržitý servis. Pronájem motorgenerátorů.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaické elektrárny

Návrh řešení, dodávky a realizace fotovoltaických elektráren na na klíč. Klasické a hybridní fotovoltaické elektrárny. Technická podpora a nepřetržitý servis.