Motorgenerátory 8-3500 kVA
Vaše spolehlivá energie

Motorgenerátory
8-3500 kVA
Vaše
spolehlivá
energie

Návrh řešení, dodávky a realizace záložního napájení na klíč.

Technická podpora a nepřetržitý servis 24/7.

Motorgenerátor JCB

Pronájem motorgenerátorů

Motorgenerátor JCB

Servis motorgenerátorů

Více než 500 objektů jsme zálohovali před výpadkem elektrické energie, včetně:

JCB Scania
motorgenerátory

Modelové řady motorgenerátorů

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.

Modelové řady motorgenerátorů od záložních výkonů 8 kVA do 3500 kVA.

JCB Scania
motorgenerátory

Rentálové motorgenerátory

Specializovaná řada rentalových motorgenerátorů JCB určená pro pronájmy a zápůjčky. Rentalové motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

motorgenerátory

Mobilní provedení

Specializovaná řada mobilních motorgenerátorů s robustním provedením určená pro časté přesuny. Mobilní motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím a převozům. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

Dieselový motorgenerátor Vám zajistí spolehlivou dodávku elektrické energie

Spolehlivá dodávka elektrické energie je v dnešní době klíčová pro jakékoli průmyslové odvětví. Při výpadcích elektrické energie dochází k velkým ztrátám a záložní napájení je tak důležitým prvkem každé energetické soustavy. Klíčovým prvkem spolehlivosti dodávek elektrické energie ze záložního zdroje je monitoring a funkční řízení celého systému záložního napájení.

Pomůžeme Vám!

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Nestandardní požadavky nás inspirují

Speciální provedení motorgenerátorů

Speciální provedení motorgenerátorů připravujeme na míru s výrobcem motorgenerátorů anebo upravujeme přímo na místě instalace podle požadavků zákazníka.

$

Protipožární kapoty

$

Speciálně odhlučněné kapoty

$

Externí chladící systémy motorů

$

Motorgenerátor s integrovanou ATS

$

Motorgenerátor pro napájení VN

$

Speciální řídící systémy

Motorgenerátor pro napájení VN
Spolehlivá energie na zápůjčku

Pronájem dieselových  motorgenerátorů

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů v rámci celé ČR. Poradíme Vám, jaký motorgenerátor pro Vás bude nejvhodnější. Naše motorgenerátory Vám zajistí jak záložní energii, tak energii v trvalém provozu. Všechny motorgenerátory jsou ve venkovním provedení a v odhlučněné kapotě a s možností jak ručního, tak automatického startu.

E

Spolehlivá dodávka energie

Garantujeme vysokou spolehlivost pronajímaných dieselagregátů. Zařízení jsou nová nebo zánovní.

E

Trvalé a náhradní zdroje energie

Dieselové motorgenerátory v odhlučněné kapotě pro zajištění náhradní nebo trvalé elektrické energie. Ruční nebo automatický start.

E

Technická podpora a servis 24/7

Pronajaté dieselagregáty jsou pod naší neustálou kontrolou a servisem. Technická podpora je Vám k dispozici 24/7.

Naše starost o Vaše zařízení

Servis motorgenerátorů

Pro všechny dodané motorgenerátory zajišťujeme kompletní servis vlastním servisním týmem.

Ikona servis Silektro

Údržba motorgenerátorů

Základní komplexní údržba motorgenerátoru jednou ročně obsahuje kontrolu a výměnu předepsaných médií a dílů.

Ikona servis Silektro

Servisní pohotovost

Nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme servisní pohotovost.

Ikona servis Silektro

Online monitoring

Získejte přístup k důležitým údajům o motorgenerátoru. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Servis motorgenerátorů

Výrobci motorgenerátorů

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů od naších předních dodavatelů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě. Každý motorgenerátor je sestaven podle specifikací tak, aby poskytoval nejvyšší možnou spolehlivost, optimální výkon a vysokou účinnost.

Výrobce motorgenerátorů JCB s více než 75 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 8 do 3300 kVA.

Výrobce motorgenerátorů TTS Martin s více než 25 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů a kogeneračních jednotek.

Výrobce motorgenerátorů Grupel s více než 40 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 3 do 3500 kVA.

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme česká společnost Silektro s.r.o., která byla založena v roce 1993. Od začátku patřila mezi průkopníky řešení problematiky poruch v napájecích sítích, zejména pak ochrany proti přepětí.

V současné době je předmětem naší činnosti poskytování návrhu technického řešení, dodávek technologií, realizace na klíč a následného záručního a pozáručního servisu v oblasti záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren.

Výsledek naší práce hovoří za nás.

Prozkoumejte naše vybrané realizace záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů a inspirujte se.

Vybrané referenční zakázky

Oblasti řešení záložních zdrojů

Prozkoumejte odvětví, kam dodáváme a kde realizujeme dodávky záložních zdrojů. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Návrh řešení

Co nabízíme

Školení Silektro

Školení

Pro projektanty

Servis motorgenerátorů

Pro provozovatele

Poradna

Pomůžeme Vám!

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Mohlo by Vás zajímat

Nový Konfigurátor FVE 2024

Nový Konfigurátor FVE 2024

🌞 Zvažujete vlastní fotovoltaickou elektrárnu, ale nevíte, kde začít? Máme pro vás skvělou zprávu! 🌐 Vyzkoušejte náš nový aktualizovaný Konfigurátor FVE 2024, který vám pomůže na cestě k vlastnímu zelenému energetickému řešení. 🌿 S Konfigurátorem FVE 2024 získáte: ✅...

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS

Návrh řešení, dodávky a realizace záložních zdrojů UPS na klíč. Záložní zdroje UPS do 1200 kVA. Technická podpora a nepřetržitý servis. Modulární, průmyslové a speciální UPS.

Motorgenerátory

Návrh řešení, dodávky a realizace dieselových motorgenerátorů na klíč. Modelové řady 8-3500 kVA. Technická podpora a nepřetržitý servis. Pronájem motorgenerátorů.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaické elektrárny

Návrh řešení, dodávky a realizace fotovoltaických elektráren na na klíč. Klasické a hybridní fotovoltaické elektrárny. Technická podpora a nepřetržitý servis.