Výrobce motorgenerátorů

JCB

Více než 75 let zkušeností věnovaných výrobě širokého spektra motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu od 8 do 3300 kVA.

O společnosti JCB

logo JCB

Společnost JCB jako výrobce stavebních strojů, nakladačů standardních i speciálních exkavátorů a motorgenerátorů byla založena v roce 1945 Josephem Cyrilem Bamfordem (panem JCB).

Dnes je JCB v soukromém vlastnictví rodiny Bamfordů a předseda, Sir Anthony Bamford, je nejstarším synem pana JCB. Řízení firmy převzal v lednu 1976 ve věku 30 let.

S rostoucím úspěchem a rozvojem firma JCB vyrábí stroje na 4 různých kontinentech se základnami ve Velké Británii, USA, Asii a jižní Americe.

Kromě inovativního vývoje stavebních strojů společnost JCB vyrábí a neustále inovuje vlastní výrobu motorů JCB DieselMax. V této souvislosti v roce 2006 přestavila společnost JCB rychlostní vozidlo poháněného dvěma motory JCB DieselMax , které na solném jezeře v Bonnevill dosáhlo rekordní rychlosti pro vozidla poháněné dieselovým motorem – 563, 418 km/hod. Tato rychlost nebyla doposud překonána.

Divize JCB Power Products, která se zabývá vývojem a výrobou motorgenerátorů, právě s využitím svých motorů JCB DieselMax a motorů renomovaných výrobců. V současné době vyrábí motorgenerátory ve vysokém standardu v rozsahu výkonu od 8 kVA do 3300 kVA. Mezi kritéria na které se zaměřuje, patří zejména:

  • Vyšší standard odhlučnění 65-66 dBA v 7 metrech
  • Robustní provedení motorgenerátorů se zaměřením na dlouhou životnost
  • Motory s dlouhou životností, díky provedení 3 stupňové filtrace paliva do 5 mikronů
  • Optimalizace spotřeby paliva
  • Kvalitní řídicí systémy Deep Sea Electronics
  • Nízká úroveň emisních limitů
  • Jednoduchá obslužnost s vysokou bezpečností

Modelové řady JCB

JCB

JCB DieselMax

Motorová řada motorgenerátorů s motory DieselMax výrobce JCB.

34 - 220 kVA

JCB Scania G275X

JCB Scania

Motorová řada motorgenerátorů s motory Scania výrobce JCB.

275 - 712 kVA

JCB Volvo

JCB Volvo

Motorová řada motorgenerátorů s motory Volvo výrobce JCB.

275 - 770 kVA

JCB Mitsubishi

JCB Mitsubishi

Motorová řada motorgenerátorů s motory Mitsubishi výrobce JCB.

836 - 2250 kVA

Realizujete projekt záložního napájení?

Pomůžeme Vám!

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

Motorgenerátory

Motorgenerátory jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení jak průmyslových technologií, tak i celých budov. Motorgenerátory zajistí dlouhodobou dodávku elektrické energie při výpadcích z napájecí soustavy, které mohou trvat několik hodin i dní.

Řešení

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.
JCB manipulace 01 DSC 4174

Motorgenerátory

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.
Co nabízíme Návrh řešení

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis, dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů.
Technická podpora background

Podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení s motorgenerátorem. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.