Silektro Energy

Naše služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993 a fotovoltaických elektráren již od roku 1998. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis, údržbu, pohotovostní služby, online monitoring, dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů, opravy střídačů.
servis UPS

Servis záložních zdrojů UPS

Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle požadavků zákazníka a doporučení výrobců.

Součástí pravidelného servisu je základní nebo rozšířená údržba a pohotovostní služby na dojezd servisního technika, na opravu záložního zdroje UPS.

Zjistěte více >

servis UPS
servis

Servis motorgenerátorů

Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle požadavků zákazníka a doporučení výrobců.

Součástí pravidelného servisu je základní nebo rozšířená údržba a pohotovostní služby na dojezd servisního technika, na opravu motorgenerátoru nebo na tankování paliva.

Více o servisu zde >

servis

Servis fotovoltaické elektrárny

Spolehlivou dodávku obnovitelné elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí. Pro Vaše fotovoltaické elektrárny nabízíme komplexní servis včetně pohotovosti, vzdáleného monitoringu a dalších služeb.

Vlastníte-li fotovoltaickou elektrárnu, ozvěte se nám. Nabízíme záruční a pozáruční servis na klíč. Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle Vašich požadavků a doporučení výrobců technologie.

Servis FVE

Pronájem motorgenerátorů

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů v rámci celé ČR. Poradíme Vám, jaký motorgenerátor pro Vás bude nejvhodnější. Naše motorgenerátory Vám zajistí jak záložní energii, tak energii v trvalém provozu. Všechny motorgenerátory jsou ve venkovním provedení a v odhlučněné kapotě a s možností jak ručního, tak automatického startu.
Pronájem motorgenerátorů Spolehlivá energie

Opravy fotovoltaických střídačů

Nabízíme Vám opravy fotovoltaických střídačů. Neopravujeme výměnou bloků ale opravou skutečné dílčí závady! Kontaktujte nás!
Oprava střídačů 02

Ostatní služby

Základní údržba ikona blue

Údržba záložních zdrojů UPS

Základní komplexní údržba záložních zdrojů UPS jednou ročně obsahuje kontrolu systému UPS, akumulátorů, kalibrace parametrů a testování UPS.
Základní údržba ikona

Údržba motorgenerátorů

Pravidelná údržba motorgenerátorů je klíč ke zvýšení spolehlivost dodávek elektrické energie v případě jejich výpadku. Kontrolu a údržbu provádíme podle požadavku a provozních předpisů.
Základní údržba ikona green

Údržba fotovoltaické elektrárny

Spolehlivou dodávku obnovitelné elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou údržbou FV panelů, střídačů a další technologie.
Pohotovostní služby silektro

Pohotovost

Pro zvýšení spolehlivosti Vám nabízíme pohotovost na dojezd servisního technika nebo pohotovost na opravu.
Online monitoring silektro

Online monitoring

Připojíme Váši technologii na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o technologii.
Online monitoring green

Dohledové centrum

Připojíme Vaši fotovoltaickou elektrárnu na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budeme mít přístup k důležitým údajům o aktuální výrobě.

Chcete být informování o novinkách?

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.