Motorgenerátory

SERVIS

Spolehlivou a bezpečnou dodávku záložní elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí. Pro Vaše motorgenerátory nabízíme základní roční servis na údržbu motorgenerátorů až po komplexní servis včetně pohotovosti, vzdáleného monitoringu, tankování paliva a dalších služeb.

Vlastníte-li nebo provozujete motorgenerátor, ozvěte se nám. Nabízíme záruční a pozáruční servis na klíč. Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle Vašich požadavků a doporučení výrobců.

Údržba motorgenerátorů

Naše starost o Vaše zařízení

Základní komplexní údržba motorgenerátoru jednou ročně obsahuje kontrolu a výměnu předepsaných médií a dílů. V rámci servisní smlouvy garantujeme dojezd našeho servisního technika na místo do 48 hodin v rámci pracovních dnů v případě jakýchkoliv požadavků.

Nemáte zaškolenou obsluhu nebo chcete nechat komplexní údržbu motorgenerátoru na nás? Máme pro Vás službu “Rozšířená údržba” motorgenerátoru. Zajistíme Vám měsíční, čtvrtletní a půlroční rozšířenou údržbu motorgenerátoru přesně podle Vašich požadavků.

Pohotovostní služby

Jsme stále nablízku

Využíváte motorgenerátor jako nouzový zdroj elektrické energie a nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme pohotovost na dojezd servisního technika nebo pohotovost na opravu.

Online monitoring

Aby vše bylo pod kontrolou

Připojíme Váš motorgenerátor na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o motorgenerátoru. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Ostatní služby servisní péče

Technická podpora 24/7

Servisujeme Váš motorgenerátor? Máte zdarma zajištěnou technickou podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Zaškolení obsluhy

Zaškolíme Vám obsluhu motorgenerátoru na úroveň základního ovládání nebo na úroveň osoby poučené pro provádění základní údržby a pravidelného testování.

Revize

Zrevidujeme Vám připojení Vašeho motorgenerátoru, případně celého systému zapojení, podle platných norem.

Tankování

Zajistíme Vám dotankování Vašeho motorgenerátoru kdekoliv v ČR a to buď na konkrétní objednávku nebo v rámci pohotovostních služeb.

Laboratorní testy

Nabízíme detailní analýzu nafty a oleje na přítomnost nežádoucích látek, které by mohly způsobit nefunkčnost dodávek elektrické energie.

Prodloužená záruka

U námi dodaných motorgenerátorů, které jsou v záruce, si můžete přikoupit prodlouženou záruku až na celkových 5 let.

Poptávka na servis motorgenerátoru

Získejte nabídku na servis motorgenerátoru

Vyplňte formulář a my Vám zpracujeme nabídku na servis motorgenerátoru.

Preferujete přímý kontakt?

(+420) 224 253 915
info@silektro.cz

Co nabízíme

Navrhujeme a realizujeme dodávky motorgenerátorů včetně nadstandardního záručního a pozáručního servisu.

Servis motorgenerátorů

Spolehlivou a bezpečnou dodávku záložní elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí.

Pronájem motorgenerátorů

Dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů.