Servis motorgenerátorů
Naše starost o Vaše zařízení

Servis
motorgenerátorů
Naše starost
o Vaše zařízení

Pro všechny dodané motorgenerátory zajišťujeme kompletní servis vlastním servisním týmem.

Údržba motorgenerátorů

Naše starost o Vaše zařízení
Základní komplexní údržba motorgenerátoru jednou ročně obsahuje kontrolu a výměnu předepsaných médií a dílů. V rámci servisní smlouvy garantujeme dojezd našeho servisního technika na místo do 48 hodin v rámci pracovních dnů v případě jakýchkoliv požadavků.

Nemáte zaškolenou obsluhu nebo chcete nechat komplexní údržbu motorgenerátoru na nás? Máme pro Vás službu “Rozšířená údržba” motorgenerátoru. Zajistíme Vám měsíční, čtvrtletní a půlroční rozšířenou údržbu motorgenerátoru přesně podle Vašich požadavků.

Zjistěte více >

Rocni cyklus 300dpi
MG

Pohotovostní služby

Jsme stále nablízku
Využíváte motorgenerátor jako nouzový zdroj elektrické energie a nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme pohotovost na dojezd servisního technika nebo pohotovost na opravu.

Zjistěte více >

Online monitoring

Aby vše bylo pod kontrolou
Připojíme Váš motorgenerátor na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o motorgenerátoru. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Zjistěte více >

Dohledové centrum
[dipl_separator separator_type=“dipl_shadow“ separator_color=“#0071e3″ _builder_version=“4.6.5″ _module_preset=“default“][/dipl_separator]

Ostatní služby servisní péče

Technická podpora ikona yellow

Technická podpora 24/7

Servisujeme Váš motorgenerátor? Máte zdarma zajištěnou technickou podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Zaškolení obsluhy ikona yellow

Zaškolení obsluhy

Zaškolíme Vám obsluhu motorgenerátoru na úroveň základního ovládání nebo na úroveň osoby poučené pro provádění základní údržby a pravidelného testování.
Revize ikona yellow

Revize

Zrevidujeme Vám připojení Vašeho motorgenerátoru, případně celého systému zapojení, podle platných norem.
Tankování ikona

Tankování

Zajistíme Vám dotankování Vašeho motorgenerátoru kdekoliv v ČR a to buď na konkrétní objednávku nebo v rámci pohotovostních služeb.
Laboratorní testy ikona

Laboratorní testy

Nabízíme detailní analýzu nafty a oleje na přítomnost nežádoucích látek, které by mohly způsobit nefunkčnost dodávek elektrické energie.
Prodloužená záruka ikona

Prodloužená záruka

U námi dodaných motorgenerátorů, které jsou v záruce, si můžete přikoupit prodlouženou záruku až na celkových 5 let.

Poptávka na servis motorgenerátoru

Získejte nabídku na servis motorgenerátoru

Vyplňte formulář a my Vám zpracujeme nabídku na servis motorgenerátoru.

Preferujete přímý kontakt?

Telefon ikona
(+420) 224 253 915
Dopis ikona yellow
info@silektro.cz

Servisní péče

Spolehlivou a bezpečnou dodávku záložní elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí. Pro Vaše motorgenerátory nabízíme základní roční servis na údržbu motorgenerátorů až po komplexní servis včetně pohotovosti, vzdáleného monitoringu, tankování paliva a dalších služeb.

Vlastníte-li nebo provozujete motorgenerátor, ozvěte se nám. Nabízíme záruční a pozáruční servis na klíč. Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle Vašich požadavků a doporučení výrobců.