Jsme stále nablízku

Servisní pohotovost

Využíváte záložní zdroj UPS, motorgenerátor u kritických zařízení nebo fotovoltaickou elektrárnu a nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme pohotovost na dojezd našeho servisního technika nebo pohotovost na opravu.

Pohotovost na dojezd

Abychom u Vás byli dříve

Nabízíme Vám pohotovost na dojezd našeho technika na místo instalace motorgenerátoru v případě jakéhokoliv požadavku. Servisní technik na místě provede okamžitou kontrolu stavu motorgenerátoru a nastavení systému.

Pohotovost na opravu

Nejrychlejší oprava

Pro zvýšení spolehlivosti dodávek elektrické energie Vám nabízíme i pohotovost na opravu motorgenerátoru. V rámci této služby Vám garantujeme opravu motorgenerátoru do určité doby v případě předem definovaných událostí.

Pomůžeme Vám!

Poptejte nás na servis

Zašlete nám Vaše požadavky na servis záložního zdroje UPS, motorgenerátor anebo fotovoltaickou elektrárnu. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Údržba záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů

Spolehlivou a bezpečnou dodávku záložní elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí. Pro Vaše záložní zdroje UPS a motorgenerátor nabízíme základní roční servis na údržbu až po komplexní servis včetně pohotovosti, vzdáleného monitoringu, výměny akumulátorů, tankování paliva a dalších služeb.

Údržba záložních zdrojů UPS

Pravidelná údržba záložních zdrojů UPS je klíč ke zvýšení spolehlivost dodávek elektrické energie v případě jejich výpadku nebo v případě rušivých jevů v napájecích sítích.

Údržba motorgenerátorů

Pravidelná údržba motorgenerátorů je klíč ke zvýšení spolehlivost dodávek elektrické energie v případě jejich výpadku. Kontrolu a údržbu provádíme podle požadavku a provozních předpisů. 

Pohotovostní služby

Využíváte záložní zdroj UPS u kritických zařízení a nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme pohotovost na dojezd našeho servisního technika nebo pohotovost na opravu.

Online monitoring

Připojíme Váš záložní zdroj UPS na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o UPS. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Co nabízíme

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů UPS včetně nadstandardního záručního a pozáručního servisu.

Servis záložních zdrojů UPS

Spolehlivou a bezpečnou dodávku záložní elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí.

Servis motorgenerátorů

Spolehlivou a bezpečnou dodávku záložní elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí.

Pronájem dieselagregátů

Pronájem motorgenerátorů

Dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů.

Servis FVE

Servis fotovoltaických elektráren

Spolehlivou dodávku obnovitelné elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí.

Opravy střídačů

Rychlá oprava a servis fotovoltaických střídačů pro decentrální FVE.