Podpora Silektro Energy

Pro projektanty

Navrhujete nebo projektujete záložní zdroje UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám technickou podporu při návrhu technologie. Naše bohaté znalosti a zkušenosti v oboru dále předáváme projektantům na školeních a seminářích.

Rádi Vám poradíme

Technická podpora | Poradna

Nejen pro projektanty nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren. Na základě našich profesních znalostí, výpočtů a měření Vám pomůžeme navrhnout optimální technologii. Součástí každého návrhu je i řešení pro monitoring důležitých funkcí a stavů dodané technologie.

Školení Silektro Energy
Rádi se podělíme u naše zkušenosti

Školení pro projektanty

Aktuální nabídka školení – semináře, webináře – pro projektanty na záložní zdroje UPS, motorgenerátory anebo fotovoltaické elektrárny. Máte-li individuální požadavek na školení u Vás ve společnosti, ozvěte se nám. Připravíme pro Vás individuální školení na míru.

Pomůžeme Vám!

Poptejte nás

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení a servisu. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Podpora pro projektanty

Školení

Aktuální nabídka školení o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektrárnách.

Podpora pro projektanty

Pro projektanty

Navrhujete nebo projektujete záložní zdroje UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám technickou podporu při návrhu technologie.

Podpora pro projektanty

Poradna

V sekci poradna jsou připraveny články o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektrárnách. Součástí jsou i aktuality a technologické novinky.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele záložních zdrojů UPS

Vlastníte nebo provozujete záložní zdroje UPS? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele dieselových motorgenerátorů

Vlastníte nebo provozujete dieselový motorgenerátor? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele fotovoltaických elektráren

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celou elektrárnou nebo její částí.

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS

Návrh řešení, dodávky a realizace záložních zdrojů UPS na klíč. Záložní zdroje UPS do 1200 kVA. Technická podpora a nepřetržitý servis. Modulární, průmyslové a speciální UPS.

Motorgenerátory

Návrh řešení, dodávky a realizace dieselových motorgenerátorů na klíč. Modelové řady 8-3500 kVA. Technická podpora a nepřetržitý servis. Pronájem motorgenerátorů.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaické elektrárny

Návrh řešení, dodávky a realizace fotovoltaických elektráren na na klíč. Klasické a hybridní fotovoltaické elektrárny. Technická podpora a nepřetržitý servis.