Silektro Energy

Pro projektanty

Navrhujete nebo projektujete záložní zdroje UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám technickou podporu při návrhu technologie.
Naše bohaté znalosti a zkušenosti v oboru dále předáváme projektantům na školeních a seminářích.

Technická podpora | Poradna

Nejen pro projektanty nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren. Na základě našich profesních znalostí, výpočtů a měření Vám pomůžeme navrhnout optimální technologii. Součástí každého návrhu je i řešení pro monitoring důležitých funkcí a stavů dodané technologie.

V sekci poradna jsou připraveny články o návrhu technologie. Součástí jsou i novinky z oblasti záložních zdrojů a fotovoltaických elektáren.

Více informací >

Technická podpora
Školení Silektro

Školení pro projektanty

Aktuální nabídka školení – semináře, webináře – pro projektanty na záložní zdroje UPS, motorgenerátory anebo fotovoltaické elektrárny. Máte-li individuální požadavek na školení u Vás ve společnosti, ozvěte se nám. Připravíme pro Vás individuální školení na míru.

Aktuální školení >

Získejte nabídku

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS, motorgenerátor anebo fotovoltaickou elektrárnu. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče. 

Školení Silektro

Školení

Aktuální nabídka školení na záložní zdroje UPS, motorgenerátory a fotovoltaické elektrárny.
Technická podpora

Pro projektanty

Nabízíme Vám technickou podporu při navrhování motorgenerátorů. Naše bohaté znalosti a zkušenosti v oboru dále předáváme projektantům na školeních a seminářích.
servis

Pro provozovatele motorgenerátorů

Vlastníte nebo provozujete motorgenerátor? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.
UPS Eaton display

Pro provozovatele záložních zdrojů UPS

Vlastníte nebo provozujete záložní zdroj UPS? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Technická podpora background

Poradna

V sekci poradna jsou připraveny články o návrhu záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů. Součástí jsou i novinky z oblasti záložních zdrojů.

dost o nabídku

Žádost o nabídku

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS nebo motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení.

Chcete být informování o novinkách?

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

Záložní zdroje UPS | Motorgenerátory

Řešení

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.
UPS main

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.
JCB manipulace 01 DSC 4174

Motorgenerátory

Motorgenerátor jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení jak průmyslových technologií, tak i celých budov. Motorgenerátory zajistí dlouhodobou dodávku elektrické energie při výpadcích z napájecí soustavy, které mohou trvat i několik hodin i dní.
Technická podpora background

Podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení s motorgenerátorem. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.