Záložní zdroje UPS do 1200 kVA
Vaše stabilní energie

Návrh řešení, dodávky a realizace záložního napájení na klíč.
Technická podpora a nepřetržitý servis 24/7.
Již 27 let zkušeností.

Spolehlivá dodávka elektrické energie a kvalita napájecí sítě je v dnešní době klíčová pro jakékoli průmyslové odvětví. Při výpadcích elektrické energie dochází k velkým ztrátám a nepřerušitelné záložní napájení je proto důležitým prvkem každé energetické soustavy.
Klíčovým prvkem spolehlivosti dodávek elektrické energie ze záložního zdroje UPS je redundance prvků, monitoring celého systému záložního napájení a kvalita akumulátorů.

Katalog produktů UPS

Záložní zdroje UPS do 1200 kVA v provedení pro lokální zálohování, centrální zálohování a paralelně redundantní systémy.
UPS Eaton
Modular UPS

Modulární UPS

Z různých provedení modulárních UPS dostupných v současnosti na trhu se zaměřujeme na modulární systémy s vysokou spolehlivostí, nízkou poruchovostí, snadnou obsluhou a servisem.

Průmyslové UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.

Záložní zdroje UPS speciálně vytvořené pro průmyslové aplikace jsou se vyvíjejí individuálně.

Tyto záložní zdroje UPS vyhovují různým kategoriím ochrany, jsou vyrobené z robustních materiálů jako ochrana proti vibracím a mají další důležité vlastnosti, tak aby mohli být instalovány v náročných průmyslových prostředích.

 

  • Speciální klimatizované provedení UPS do extrémního prostředí
Rittal Blue e02
Tlačítko Power

Speciální provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním parametrům.

Speciální zákaznické požadavky přináší pro naši práci nevídané výzvy. Ve spolupráci s našimi dodavateli vyvíjíme, stavíme a dodáváme záložní zdroje UPS, která vyžadují řešení, které nejsou k dispozici ve standardním katalogu.

 

  • Záložní zdroje UPS v podmínkách náročného prostředí
  • Výkonové požadavky na záložní zdroje UPS
  • Záložní zdroje UPS pro zvláště kritické procesy

Příslušenství

Podle požadavků, provedení a umístění záložních zdrojů dodáváme UPS s různým vhodným příslušenstvím.

 

  • Akumulátory
  • Systém kontroly a řízení akumulátorů
  • Software
  • Externí bypass
  • Reléové karty
  • a další.
SNMP adapter Eaton

Realizujete projekt záložního napájení?

Pomůžeme Vám!

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

Servis záložních zdrojů UPS

Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle požadavků zákazníka a doporučení výrobců.

Součástí pravidelného servisu je základní nebo rozšířená údržba a pohotovostní služby na dojezd servisního technika, na opravu záložního zdroje UPS.

servis UPS

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme česká společnost Silektro s.r.o., která byla založena v roce 1993. Od začátku patřila mezi průkopníky řešení problematiky poruch v napájecích sítích, zejména pak ochrany proti přepětí.

V současné době je předmětem naší činnosti poskytování návrhu technického řešení, dodávek technologií, realizace na klíč a následného záručního a pozáručního servisu v oblasti záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren.

Oblasti řešení záložních zdrojů

Prozkoumejte odvětví, kam dodáváme a kde realizujeme dodávky záložních zdrojů. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Výsledek naší práce hovoří za nás.

Prozkoumejte naše vybrané realizace záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů.

Realizujete projekt záložního napájení?

Pomůžeme Vám!

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

Více než 500+ objektů jsou zabezpečeny před výpadkem elektrické energie, včetně:

Chcete být informování o novinkách?

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

UPS main

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.
JCB manipulace 01 DSC 4174

Motorgenerátory

Motorgenerátor jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení jak průmyslových technologií, tak i celých budov.
FV panely na střeše 01

Fotovoltaické elektrárny

Vše o fotovoltaických elektrárnách. Výstavba na klíč pro domy a haly včetně pozemních instalací.