Záložní zdroje UPS

PRŮMYSLOVÉ PROVEDENÍ

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.

Záložní zdroje UPS speciálně vytvořené pro průmyslové aplikace jsou vyvíjeny individuálně na přání zákazníka.

Tyto záložní zdroje UPS vyhovují různým kategoriím ochrany, jsou vyrobené z robustních materiálů jako ochrana proti vibracím a mají další důležité vlastnosti, tak aby mohli být instalovány v náročných průmyslových prostředích.

průmyslové provedení

Speciální klimatizované provedení UPS do extrémního prostředí

Ve spolupráci s našimi dodavateli vyvíjíme, stavíme a dodáváme záložní zdroje UPS, které vyžadují řešení nad rámec produktů uvedených ve standardním katalogu, jako jsou i klimatizované UPS.

Klimatizované UPS pro instalace do agresivních a tepelně extrémních prostředí dodáváme ve speciálních skříních Rittal Blue e+ s automatickou chladicí jednotkou.

Automatické dálkově nastavitelné chlazení zajišťuje možnost umístění UPS v prostředí o teplotách -20 °C až +60 °C. Stálá teplota a filtrace zajišťuje spolehlivý provoz a delší životnost výkonových částí UPS i baterií.

Inovativní hybridní technologie chladicích jednotek Rittal Blue e+ přináší 75% úsporu energie díky rychlo-regulovaným součástem a technologii tepelných potrubí. Delší životnost součástí uvnitř skříně a chladicí jednotky díky chlazení, které je snadno přístupné součástem. Intuitivní ovládání díky dotykovému displeji a inteligentním rozhraním.

  • Vnitřní ochrana obvodu IP55
  • Provoz v prostředí: -20 °C až +60 °C.

Získejte nabídku na záložní zdroj UPS

Pošlete nám své požadavky na záložní napájení. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.