Záložní zdroje UPS

PRŮMYSLOVÉ PROVEDENÍ

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.

Záložní zdroje UPS speciálně vytvořené pro průmyslové aplikace jsou se vyvíjejí individuálně.

Tyto záložní zdroje UPS vyhovují různým kategoriím ochrany, jsou vyrobené z robustních materiálů jako ochrana proti vibracím a mají další důležité vlastnosti, tak aby mohli být instalovány v náročných průmyslových prostředích.

Speciální klimatizované provedení UPS do extrémního prostředí

Ve spolupráci s našimi dodavateli vyvíjíme, stavíme a dodáváme záložní zdroje UPS, které vyžadují řešení nad rámec produktů uvedených ve standardním katalogu, jako jsou i klimatizované UPS.

Klimatizované UPS pro instalace do agresivních a tepelně extrémních prostředí dodáváme ve speciálních skříních Rittal Blue e+ s automatickou chladicí jednotkou.

Automatické dálkově nastavitelné chlazení zajišťuje možnost umístění UPS v prostředí o teplotách -20 °C až +60 °C. Stálá teplota a filtrace zajišťuje spolehlivý provoz a delší životnost výkonových částí UPS i baterií.

Inovativní hybridní technologie chladicích jednotek Rittal Blue e+ přináší 75% úsporu energie díky rychlo-regulovaným součástem a technologii tepelných potrubí. Delší životnost součástí uvnitř skříně a chladicí jednotky díky chlazení, které je snadno přístupné součástem. Intuitivní ovládání díky dotykovému displeji a inteligentním rozhraním.

  • Vnitřní ochrana obvodu IP55
  • Provoz v prostředí: -20 °C až +60 °C.
\

Dveře

Toto jsou dveře

Modelové a produktové řady záložních zdrojů UPS

Katalog produktů UPS

Záložní zdroje UPS do 1200 kVA v provedení pro lokální zálohování, centrální zálohování a paralelně redundantní systémy.

Modulární provedení UPS

Z různých provedení modulárních UPS dostupných v současnosti na trhu se zaměřujeme na modulární systémy s vysokou spolehlivostí, nízkou poruchovostí, snadnou obsluhou a servisem.

Průmyslové provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.

Speciální provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním parametrům.

Příslušenství UPS

Podle požadavků, provedení a umístění záložních zdrojů dodáváme UPS s různým vhodným příslušenstvím.

Poptávka na UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

 

Realizujete projekt záložního napájení?

Pomůžeme Vám!

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.

Řešení

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Produkty

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých záložních zdrojů UPS, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis.

Podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.