Záložní zdroje UPS

Příslušenství

Na základě konkrétních požadavků, provedení a umístění záložních zdrojů dodáváme UPS s širokou škálou vhodného příslušenství.

příslušenství

Akumulátory

Naše dlouholeté zkušenosti s nouzovými napájecími systémy a nepřerušitelnými napájecími jednotkami UPS jsou zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti baterií EFFEKTA®. Baterie EFFEKTA® jsou moderní akumulátory AGM (Absorbent Glass Mat). Nízkých hladin samovybíjení je dosaženo spojením elektrolytu a skleněné mřížky. Dobíjení je nutné každých šest měsíců, pokud nebyl akumulátor skladován při teplotách vyšších než 20 °C. Baterie AGM jsou nepropustné a lze je instalovat téměř na každém místě.

příslušenství

Systém kontroly a řízení akumulátorů

Druhá generace patentovaného systému managementu baterií BACS „Battery Analysis & Care System“ EFFEKTA® je nejinovativnějším produktem na trhu. Poskytuje monitorování stavu baterií a řídicí systém dobíjení baterií. Cyklicky testuje vnitřní odpor, teplotu a napětí z každého jednotlivého akumulátoru a umožňuje vyvážení nebo „vyrovnání“ jednotlivých baterií.

Kromě toho může BACS také spravovat hodnoty měření okolí (teplota, vlhkost, hladina kyseliny, koncentrace vodíku atd.).

příslušenství

Software

Softwarová řešení správy UPS běží jako aplikace klient / server pro heterogenní sítě nebo místní počítače. Funguje na všech běžných Windows OS, Novell, Linux a všech současných Unixových OS. Zahrnuje také agenta SNMP pro Windows NT a Novell. Všechny servery v síti lze vypnout pomocí RCCMD (Multiserver-Shutdown). Software poskytuje na přehledných grafických displejích všechny důležité informace o UPS, jako je úroveň baterie, teplota, stav síťového napětí a další. Poruchy lze posílat e-mailem anebo na mobilní telefon.

příslušenství

SNMP

SNMP adaptéry jsou k dispozici v provedeních jako slotová karta i jako samostatné externí provedení. Obě konstrukce jsou plně vybavenou standardní verzí. U některých modelů UPS je k dispozici obzvláště kompaktní provedení pro úsporu místa.

příslušenství

ATS

ATS-16 je Automatic Transfer Switch – automatický přepínač pro 1 fázové elektrické sítě. Přepíná dostupné napájení ze dvou zdrojů energie (automaticky nebo i ručně) a zajišťuje tak redundantní napájení připojeného zařízení až do 16A. Doporučuje se používat jako zdroj napájení systém VFI UPS (Online UPS).

příslušenství

Reléové karty

Reléová karta je elektronický modul, který se používá pro beznapěťovou výměnu signálů mezi UPS a nadřazeným systémem pro monitoring stavu ovládání UPS. Uživatel má tedy možnost přijímat zcela galvanicky oddělené signály od UPS a odesílat příkazy do UPS. Výstupní signály zůstávají funkční, dokud se UPS nevypne. Pokud je reléová karta bez napětí, všechny kontakty reléové karty jsou rozepnuté bez ohledu na to, zda jsou konfigurovány jako normálně sepnuté nebo normálně rozepnuté.

příslušenství

Externí bypass

Externí bypass (servisní bypass) je systém pro zajištění nepřerušitelného napájení zálohovaných zařízení během plánovaných údržeb nebo při opravách UPS a je zejména vhodný pro kritické aplikace. Tento externí bypass je volitelné příslušenství pro modely UPS, které z konstrukčních důvodů nejsou vybavené integrovaným provedením servisního bypassu, nebo pro systémy UPS v paralelní redundanci s ohledem na proudovou zatížitelnost celého systému.

Získejte nabídku na záložní zdroj UPS

Pošlete nám své požadavky na záložní napájení. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.