Záložní zdroje UPS

Modulární provedení

Z různých provedení modulárních UPS dostupných v současnosti na trhu se zaměřujeme na modulární systémy s vysokou spolehlivostí, nízkou poruchovostí, snadnou obsluhou a servisem.

Nabízíme moderní, modulární design, online UPS s dvojitou konverzí, s třífázovým vstupem a výstupem, s výkonovým rozsahem modulů od 4 do 40 kVA podle modelu UPS. Každá modulární UPS nabízí navíc možnost paralelní redundance několika modulárních UPS s širokým rozsahem výkonu. Vysoký standard komunikačního i softwarového příslušenství umožňuje spolu s širokou škálou modulárních UPS nabídnout řešení na míru i pro náročné zákazníky.

 Každý systém UPS obsahuje nezávislé modulů UPS. Pokud některý z modulů UPS selže, zátěž je okamžitě přerozdělena mezi zbývající moduly a vadný modul UPS je automaticky odpojen ze systému. Moduly lze instalovat během normálního provozu bez velkého množství času a úsilí. Tato metoda s možností výměny za provozu poskytuje následné rozšíření systému UPS bez jakékoli narušení běžného provozu uživatelů, takže tento systém zajišťuje bezpečné náklady. Rovněž možnost měnit vadné moduly během normálního provozu bez rušení uživatelů vede k větší bezpečnosti nákladů.

Modelové a produktové řady záložních zdrojů UPS

Katalog produktů UPS

Záložní zdroje UPS do 1200 kVA v provedení pro lokální zálohování, centrální zálohování a paralelně redundantní systémy.

Modulární provedení UPS

Z různých provedení modulárních UPS dostupných v současnosti na trhu se zaměřujeme na modulární systémy s vysokou spolehlivostí, nízkou poruchovostí, snadnou obsluhou a servisem.

Průmyslové provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.

Speciální provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním parametrům.

Příslušenství UPS

Podle požadavků, provedení a umístění záložních zdrojů dodáváme UPS s různým vhodným příslušenstvím.

Poptávka na UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

 

Pomůžeme Vám!

Získejte nabídku na záložní zdroj UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.

Řešení záložních zdrojů UPS

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Záložní zdroje UPS

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých záložních zdrojů UPS, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis.

Technická podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.