Záložní zdroje UPS

Speciální provedení UPS

Speciální zákaznické požadavky přináší pro naši práci nevídané výzvy. Ve spolupráci s našimi dodavateli vyvíjíme, stavíme a dodáváme záložní zdroje UPS, která vyžadují řešení, které nejsou k dispozici ve standardním katalogu.

Speciální provedení UPS

Záložní zdroje UPS v podmínkách náročného prostředí

Běžné záložní zdroje UPS rychle dosáhnou svých technických limitů, jsou-li umístěny v náročném prostředí. Záložní zdroje můžeme navrhnout a přizpůsobit takovým podmínkám, jako je

Z

Neobvykle vysoká nebo nízká teplota

Z

Extrémní nadmořská výška

Z

Vlhkost vzduchu

Z

Prach

Z

Mechanická zatížení

Z

Agresivní atmosféra s leptavým účinkem

Ať už prostřednictvím zakázkových konstrukčních úprav nebo použitím vhodně přizpůsobených materiálů. Spojte se s námi a najdeme pro vás to pravé řešení!

Extrémní počasí - teploměr
Tlačítko power
Speciální provedení UPS

Výkonové požadavky na záložní zdroje UPS

Navrhujeme a dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby měli takové výkonové charakteristiky, které jsou potřeba na napájení zařízení po výpadku elektrické energie.

Může se jednat o systém bezpečného vypnutí technologických zařízení nebo aby byla zálohovaná technologie zálohována a provozována po dobu několika hodin nebo dokonce dnů.

Příkladem by mohla být důležitá zařízení v nemocnicích, na veřejných místech nebo pro jiné kriticky důležité systémy. Spojte se s námi a najdeme pro Vás to pravé řešení!

Speciální provedení UPS

Záložní zdroje UPS pro zvláště kritické procesy

V případě zálohování zvláště náročných procesů nelze uvažovat o žádných kompromisech. Se zákazníky úzce spolupracujeme na řešení záložního napájení s ohledem na technologické možnosti s důrazem na maximální spolehlivost napájení.

Zejména u aplikací jako je chemický průmysl, zdravotnictví, bezpečnostní technologie aj. V rámci tohoto řešení můžeme zajistit redundantní napájení a zvýšit spolehlivost dodávek elektrické energie. Spojte se s námi a najdeme pro Vás to pravé řešení!

Žárovky
Lithium-ion baterie (abstract)
Speciální provedení UPS

Lithium-ion UPS

Navrhujeme a dodáváme záložní zdroje UPS s lithium-ion akumulátory.

Lithium-iontové baterie mají delší životnost a rychleji se dobíjejí, čímž šetří čas, peníze a snižují rizika po celou dobu životnosti systémů UPS.

Zatímco klasické olověné baterie byly dlouho základní volbou pro UPS, nové lithium-iontové baterie nabízejí mnoho výhod, přičemž stále splňují požadovanou dobu záložního napájení.

UPS s lithium-ion bateriemi jsou bezpečnou a stabilní alternativní možností. Proměňte svou energetickou infrastrukturu pomocí lithium-iontových baterií.

Z

Delší životnost baterií

Z

Úspora místa a času

Z

Menší plocha

Z

Rychlejší dobíjení

Speciální provedení UPS

Superkondenzátory

Superkondenzátory Eaton jsou vysoce spolehlivá, výkonná a ultra vysokokapacitní zařízení pro ukládání energie využívající elektrochemickou dvouvrstvou konstrukci kondenzátoru (EDLC) v kombinaci s patentovanými materiály a procesy.

Z

Tato kombinace pokročilých technologií umožňuje nabízet širokou škálu kondenzátorových řešení přizpůsobených aplikacím pro záložní napájení, pulzní napájení a hybridní energetické systémy.

Z

Lze je použít jako jediné úložiště energie nebo v kombinaci s bateriemi a to pro optimalizaci nákladů, životnosti a doby provozu. Požadavky na systém se mohou pohybovat od několika mikrowattů až po megawatty.

Z

Všechny výrobky se vyznačují nízkým ESR pro vysokou hustotu výkonu s materiály šetrnými k životnímu prostředí. Superkondenzátory Eaton jsou bezúdržbové s konstrukční životností až 20 let a provozními teplotami od -40 °C do +85 °C.

Superkondenzátor Eaton

Modelové a produktové řady záložních zdrojů UPS

Katalog produktů UPS

Záložní zdroje UPS do 1200 kVA v provedení pro lokální zálohování, centrální zálohování a paralelně redundantní systémy.

Modulární provedení UPS

Z různých provedení modulárních UPS dostupných v současnosti na trhu se zaměřujeme na modulární systémy s vysokou spolehlivostí, nízkou poruchovostí, snadnou obsluhou a servisem.

Průmyslové provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.

Speciální provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním parametrům.

Příslušenství UPS

Podle požadavků, provedení a umístění záložních zdrojů dodáváme UPS s různým vhodným příslušenstvím.

Poptávka na UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

 

Pomůžeme Vám!

Získejte nabídku na záložní zdroj UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.

Řešení záložních zdrojů UPS

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Záložní zdroje UPS

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých záložních zdrojů UPS, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis.

Technická podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.