Záložní zdroje UPS

Speciální provedení

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním parametrům.
Speciální zákaznické požadavky přináší pro naši práci nevídané výzvy. Ve spolupráci s našimi dodavateli vyvíjíme, stavíme a dodáváme záložní zdroje UPS, která vyžadují řešení, které nejsou k dispozici ve standardním katalogu.

Záložní zdroje UPS v podmínkách náročného prostředí

Běžné záložní zdroje UPS rychle dosáhnou svých technických limitů, jsou-li umístěny v náročném prostředí. Záložní zdroje můžeme navrhnout a přizpůsobit takovým podmínkám, jako je

  • neobvykle vysoká nebo nízká teplota
  • extrémní nadmořská výška
  • vlhkost vzduchu
  • prach
  • mechanická zatížení
  • agresivní atmosféra s leptavým účinkem

Ať už prostřednictvím zakázkových konstrukčních úprav nebo použitím vhodně přizpůsobených materiálů. Spojte se s námi a najdeme pro vás to pravé řešení!

Extrémní počasí teploměr
Tlačítko Power

Výkonové požadavky na záložní zdroje UPS

Navrhujeme a dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby měli takové výkonové charakteristiky, které jsou potřeba na napájení zařízení po výpadku elektrické energie. Může se jednat o systém bezpečného vypnutí technologických zařízení nebo aby byla zálohovaná technologie zálohována a provozována po dobu několika hodin nebo dokonce dnů. Příkladem by mohla být důležitá zařízení v nemocnicích, na veřejných místech nebo pro jiné kriticky důležité systémy. Spojte se s námi a najdeme pro Vás to pravé řešení!

Záložní zdroje UPS pro zvláště kritické procesy

V případě zálohování zvláště náročných procesů nelze uvažovat o žádných kompromisech. Se zákazníky úzce spolupracujeme na řešení záložního napájení s ohledem na technologické možnosti s důrazem na maximální spolehlivost napájení. Zejména u aplikací jako je chemický průmysl, zdravotnictví, bezpečnostní technologie aj. V rámci tohoto řešení můžeme zajistit redundantní napájení a zvýšit spolehlivost dodávek elektrické energie. Spojte se s námi a najdeme pro Vás to pravé řešení!
rovky

Modelové a produktové řady záložních zdrojů UPS

řada UPS Eaton

Katalog produktů UPS

Záložní zdroje UPS do 1200 kVA v provedení pro lokální zálohování, centrální zálohování a paralelně redundantní systémy.
Modular UPS

Modulární provedení UPS

Z různých provedení modulárních UPS dostupných v současnosti na trhu se zaměřujeme na modulární systémy s vysokou spolehlivostí, nízkou poruchovostí, snadnou obsluhou a servisem.
Rittal Blue e02

Průmyslové provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým aplikacím.
Tlačítko Power

Speciální provedení UPS

Dodáváme záložní zdroje UPS tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním parametrům.
SNMP adapter Eaton

Příslušenství UPS

Podle požadavků, provedení a umístění záložních zdrojů dodáváme UPS s různým vhodným příslušenstvím.
dost o nabídku

Poptávka na UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

 

Získejte nabídku!

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

 

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.

Řešení

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.
řada UPS Eaton

Záložní zdroje UPS

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých záložních zdrojů UPS, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.
Co nabízíme Návrh řešení

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis.
Technická podpora background

Podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.