Podpora Silektro Energy

Pro provozovatele záložních zdrojů UPS

Vlastníte nebo provozujete záložní zdroje UPS?

Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Naše starost o Vaše zařízení

Servis záložních zdrojů UPS

Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle požadavků zákazníka a doporučení výrobců.

Součástí pravidelného servisu je základní nebo rozšířená údržba a pohotovostní služby na dojezd servisního technika a na opravu záložního zdroje UPS.

Ikona servis Silektro

Údržba záložních zdrojů UPS

Základní komplexní údržba záložních zdrojů UPS jednou ročně obsahuje kontrolu systému UPS, akumulátorů, kalibrace parametrů a testování UPS.

Ikona servis Silektro

Servisní pohotovost

Nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme servisní pohotovost.

Ikona servis Silektro

Online monitoring

Získejte přístup k důležitým údajům o záložním zdroji UPS. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Naše starost o Vaše zařízení

Údržba záložních zdrojů UPS

Pravidelná údržba záložních zdrojů je klíč ke zvýšení spolehlivosti dodávek elektrické energie v případě jejich poruch nebo úplného výpadku. Kontrolu a údržbu provádíme podle požadavku a provozních předpisů.

Ikona servis Silektro

Základní profylaktická prohlídka

Základní údržba záložních zdrojů UPS jednou ročně obsahuje kontrolu systému UPS, akumulátorů, kalibrace parametrů a testování UPS. V rámci servisní smlouvy garantujeme dojezd našeho servisního technika na místo do 48 hodin v rámci pracovních dnů.

Rozšířená údržba

Nemáte zaškolenou obsluhu nebo chcete nechat komplexní údržbu záložního zdroje UPS na nás? Zajistíme Vám rjozšířenou údržbu.

Seznam činností a kvalifikace osob

Záložní zdroj UPS je vyhrazené elektrické zařízení. Jednotlivé činnosti mohou být prováděny zaškolenou obsluhou.

Aby vše bylo pod kontrolou

Online monitoring

Připojíme Váš záložní zdroj UPS na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o UPS. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Lokální a vzdálený dohled

Připojením záložního zdroje na lokální síť nebo MaR získáte přístup k důležitým údajům a parametrům o Vaší technologii.

Dohledové centrum

Nabízíme připojení Vašeho záložného zdroje UPS nebo motorgenerátoru na naše dohledové centrum.

Pomůžeme Vám!

Poptejte nás na servis UPS

Zašlete nám Vaše požadavky na servis záložního zdroje UPS. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Školení

Aktuální nabídka školení o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektrárnách.

Pro projektanty

Navrhujete nebo projektujete záložní zdroje UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám technickou podporu při návrhu technologie.

Poradna

V sekci poradna jsou připraveny články o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektrárnách. Součástí jsou i aktuality a technologické novinky.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele záložních zdrojů UPS

Vlastníte nebo provozujete záložní zdroje UPS? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele dieselových motorgenerátorů

Vlastníte nebo provozujete dieselový motorgenerátor? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele fotovoltaických elektráren

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celou elektrárnou nebo její částí.