Motorgenerátory

Pro provozovatele

Vlastníte nebo provozujete motorgenerátor?
Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.
servis

Servis motorgenerátorů

Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle požadavků zákazníka a doporučení výrobců.

Součástí pravidelného servisu je základní nebo rozšířená údržba a pohotovostní služby na dojezd servisního technika, na opravu motorgenerátoru nebo na tankování paliva.

Více o servisu zde >

servis
Rocni cyklus 300dpi

Údržba motorgenerátorů

Základní komplexní údržba motorgenerátoru jednou ročně obsahuje kontrolu a výměnu předepsaných médií a dílů. V rámci servisní smlouvy garantujeme dojezd našeho servisního technika na místo do 48 hodin v rámci pracovních dnů v případě jakýchkoliv požadavků.

Nemáte zaškolenou obsluhu nebo chcete nechat komplexní údržbu motorgenerátoru na nás? Máme pro Vás službu “Rozšířená údržba” motorgenerátoru. Zajistíme Vám měsíční, čtvrtletní a půlroční rozšířenou údržbu motorgenerátoru přesně podle Vašich požadavků.

Online monitoring

Připojíme Váš motorgenerátor na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o motorgenerátoru. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.
Dohledové centrum
Provozní kniha motorgenerátorů.titul

Provozní kniha

Jakýkoliv úkon, který se provádí na motorgenerátoru, včetně vizuální kontroly, se zapisuje do provozní knihy motorgenerátoru, pokud není dáno provozním řádem jinak.

Poptávka na servis motorgenerátoru

Získejte nabídku na servis motorgenerátoru

Vyplňte formulář a my Vám zpracujeme nabídku na servis motorgenerátoru.

Preferujete přímý kontakt?

Telefon ikona
(+420) 224 253 915
Dopis ikona yellow
info@silektro.cz

Skoleni

Školení

Aktuální nabídka školení na záložní zdroje UPS, motorgenerátory a fotovoltaické elektrárny.
Technická podpora

Pro projektanty

Navrhujete nebo projektujete záložní zdroje UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám technickou podporu při návrhu technologie.
Technická podpora background

Poradna

V sekci poradna jsou připraveny články o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektráren. Součástí jsou i aktuality a technologické novinky.

servis UPS

Pro provozovatele záložních zdrojů UPS

Vlastníte nebo provozujete záložní zdroje UPS? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.
servis

Pro provozovatele motorgenerátorů

Vlastníte nebo provozujete motorgenerátor? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.
Servis FVE

Pro provozovatele fotovoltaických elektráren

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celou elektrárnou nebo její částí.