Aby vše bylo pod kontrolou

Online monitoring

Připojíme váš záložní zdroj nebo výrobnu na lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Tím získáte neustálý přístup k důležitým informacím o vaší technologii. V případě jakýchkoliv událostí budete mít okamžitý přehled o stavu zařízení.

Online monitoring

Lokální a vzdálený dohled

Připojíme váš záložní zdroj UPS nebo motorgenerátor k vaší lokální síti nebo k našemu dohledovému centru, čímž Vám umožníme nepřetržitý přístup k zásadním údajům o vašich technologiích. Díky propojení s lokální sítí nebo dohledovým centrem budete mít možnost sledovat v reálném čase veškeré důležité parametry a stavy vašich zařízení. Tento krok je klíčový pro zajištění bezproblémového provozu a umožňuje vám mít neustálý přehled o výkonu, účinnosti a jakýchkoliv změnách ve stavu vašich záložních zdrojů nebo motorgenerátorů.

Pokud dojde k jakékoliv neočekávané události nebo poruše, systém vás okamžitě upozorní, což vám umožní rychle a efektivně reagovat. Díky tomuto propojení budete schopni identifikovat a řešit problémy ještě před tím, než způsobí větší potíže, což výrazně přispívá k minimalizaci výpadků a zajištění nepřetržitého provozu.

Lokální monitoring motorgenerátoru
N

Lokální síť

Připojením záložního zdroje UPS nebo motorgenerátoru k lokální síti či MaR získáte přístup k zásadním údajům a parametrům Vaší technologie. Tento krok Vám umožní efektivně monitorovat a optimalizovat výkon a spolehlivost napájení, čímž zajistíte nepřetržitý provoz Vašich klíčových zařízení.
N

Vzdálený dohled a řízení

V nastavení UPS nebo na ovládacím panelu motorgenerátoru máte možnost aktivovat zasílání zpráv na emailovou adresu nebo mobilní telefon. Tento systém vám také umožní vzdáleně ovládat váš záložní zdroj UPS či motorgenerátor.
Online monitoring

Dohledové centrum

Nabízíme připojení Vašeho záložního zdroje UPS nebo motorgenerátoru na naše dohledové centrum. Získáte tak 100% kontrolu nad zařízením. Nemusíte se o nic starat. V případě jakékoliv události konáme podle předem stanoveného postupu.

Pomůžeme Vám

Poptejte nás

Zašlete nám své požadavky na technická řešení, dodávky, realizace nebo servis včetně komplexních projektů na klíč. Připravíme pro Vás nabídku na míru. Naši specialisté Vás budou kontaktovat a proberou s Vámi všechny dostupné možnosti řešení.