Podpora Silektro Energy

Pro provozovatele fotovoltaických elektráren

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu?
Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celou elektrárnou nebo její částí.

Naše starost o Vaše zařízení

Servis fotovoltaické elektrárny

Spolehlivou dodávku obnovitelné elektrické energie dosáhnete jen pravidelnou servisní péčí. Pro Vaše fotovoltaické elektrárny nabízíme komplexní servis včetně pohotovosti, vzdáleného monitoringu a dalších služeb.

Vlastníte-li fotovoltaickou elektrárnu, ozvěte se nám. Nabízíme záruční a pozáruční servis na klíč. Servis zajišťujeme vlastním servisním týmem podle Vašich požadavků a doporučení výrobců technologie.

Naše starost o Vaši elektrárny

Údržba fotovoltaických elektráren

Základní údržba

Základní správa a servis fotovoltaické elektrárny. Servisní péče hlavních komponent od NN až po VN část fotovoltaické elektrárny. Součástí je vizuální kontrola všech komponent, provedení potřebných měření a návrh na odstranění zjištěných odchylek a poruch.

Rozšířená údržba

Komplexní správa Vaší fotovoltaické elektrárny včetně monitoringu výroby, servisní péče o celý objekt, dohled nad zabezpečením objektu, komunikace s úřady, administrativní a legislativní služby. Rozšířenou údržbu si můžete nadefinovat podle vlastní potřeby.
Údržba FVE
Na rychlosti záleží

Opravy fotovoltaických střídačů

Rychlá a spolehlivá oprava Vašeho střídače včetně odvezení a následné instalace. Diagnostika závady ZDARMA!

Zkušenosti již od roku 1998. Objednejte si profesionální servis.

N

Diagnostika ZDARMA

Před zahájením opravy konzultujeme skutečné náklady na opravu.

N

Rychlý a kompletní servis

Zajedeme na místo instalace a odvezeme střídač na diagnostiku. Opravíme a zajistíme zpětnou instalaci.

N

Efektivní oprava

Neopravujeme výměnou bloků, ale opravou skutečné dílčí závady.

Aby vše bylo pod kontrolou

Dohledové centrum

Připojíme Vaši fotovoltaickou elektrárnu na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budeme mít přístup k důležitým údajům o aktuální výrobě fotovoltaické elektrárny a v případě jakýchkoliv událostí pak můžeme reagovat dle předem domluvených postupů.

Dohledové centrum Silektro Energy

Poptávka na servis fotovoltaické elektrárny

Získejte nabídku na servis fotovoltaické elektrárny

Preferujete přímý kontakt? 

Pokud máte zájem o servis fotovoltaické elektrárny, neváhejte nás kontaktovat. Co nejdříve probereme vaše požadavky a připravíme nabídku na míru.

Školení

Aktuální nabídka školení o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektrárnách.

Pro projektanty

Navrhujete nebo projektujete záložní zdroje UPS, motorgenerátor nebo fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám technickou podporu při návrhu technologie.

Poradna

V sekci poradna jsou připraveny články o záložních zdrojích UPS, motorgenerátorech a fotovoltaických elektrárnách. Součástí jsou i aktuality a technologické novinky.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele záložních zdrojů UPS

Vlastníte nebo provozujete záložní zdroje UPS? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele dieselových motorgenerátorů

Vlastníte nebo provozujete dieselový motorgenerátor? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celým zařízením.

Podpora pro projektanty

Pro provozovatele fotovoltaických elektráren

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu? Nabízíme Vám komplexní služby od údržby, pohotovost na dojezd nebo opravu až po dohled nad celou elektrárnou nebo její částí.