Motorgenerátory

Mobilní provedení

Specializovaná řada mobilních motorgenerátorů s robustním provedením určená pro časté přesuny. Mobilní motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím a převozům. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

Hledáte-li jistotu v podobě spolehlivého, účinného a výkonného zdroje energie, řada mobilních motorgenerátorů přináší spolehlivá energetická řešení.

  • Motory splňují aktuálně platné emisní normy.
  • Celý motorgenerátor je chráněn vysoce odolnou kapotou z nerezové oceli.
  • Součástí motorgenerátoru je velká palivová nádrž typicky na 8-24 hodinový provoz. Alternativně je možno dodat i s palivovou nádrží na 48 hodinový provoz.
  • Ochrana životního prostředí je zabezpečena integrovanou retenční vanou v odolném rámu. Objem retenční nádrže je dimenzován na 110% objemu všech kapalných náplní.
  • Motorgenerátory jsou usazeny na brzděném nebo nebrzděném podvozku pro snadnou manipulaci.
  • Mobilní motorgenerátory dodáváme včetně platné technické kontroly a s registrační značkou.

Mobilní motorgenerátory upravujeme s důrazem na efektivní design a osazujeme nejnovějšími technologiemi. Součástí je i nejlepší telemetrie, která je na trhu dostupná. Motorovou řadu mobilních motorgenerátorů nabízíme ve výkonovém rozsahu od 18 kVA.

Mobilní motorgenerátory jsou osazeny motory od výrobců Yanmar, Kohler, JCB DieselMax, Iveco, Volvo a Cummins. Podle druhu provozu je motorgenerátor dodáván s řídícími jednotkami umožňujícími ruční start, automatický start a sdílení zátěže.

Mobilní motorgenerátory dodáváme jak pro použití v trvalém provozu, tak pro použití jako záložní nouzový zdroj.

Navrženo pro mobilitu

Motorgenerátory jsou usazeny na brzděném nebo nebrzděném mobilním podvozku pro co nejefektivnější použití.

Mobilní motorgenerátory na podvozku jsou dodávány s platnou technickou kontrolou na homologovaném podvozku s registrační značkou (RZ).

Každý mobilní motorgenerátor je vyroben v robustním odhlučněném krytu z vysoce odolné nerezové oceli. Motorgenerátor je tak chráněn po celou dobu provozu.

Mobilní provedení motorgenerátorů Navrženo pro
Pronájem motorgenerátorů Spolehlivá energie

Navrženo pro výkon

Díky dokonalému sladění motorů a alternátorů poskytují mobilní motorgenerátory vysokou účinnost a vynikající toleranci zátěže.

Vedle nejlepších motorů jsou motorgenerátory vybaveny prvotřídními komponenty od dodavatelů jako ComAp, Mecc Alte, Leroy Somer a Deep Sea Electronics.

Mobilní motorgenerátory jsou vybaveny velkou nádrží se standardní kapacitou provozu na 8-24 hodin.

Snadné použití

Mobilní motorgenerátory jsou navrženy pro jednoduché a intuitivní ovládání a použití, které usnadňuje snadnou přepravu, manipulaci a uvedení zdroje do provozu.

Standardně se dodávají motorgenerátory pro ruční ovládání. V případě požadavku je možno dodat motorgenerátor v provedení s automatickým startem a automatickým přepínáním napájení ze sítě nebo z generátoru. Rozvaděč automatického přepínání je umístěn v krytu motorgenerátoru.

Řídicí panel přehledným způsobem poskytuje informace o aktuálním stavu motorgenerátoru.

Mobilní provedení motorgenerátorů Snadné
Mobilní provedení motorgenerátorů Informovanost

Informovanost

Jako doporučenou součást vybavení mobilních motorgenerátorů navrhujeme vzdálený dohled, který poskytuje v reálném čase například informace o hladině pohonných hmot či servisní upozornění. Toto vybavení tak umožňuje mít motorgenerátor plně pod kontrolou.

Pomocí vzdáleného dohledu lze motorgenerátor sledovat a spravovat vzdáleně pomocí internetu, e-mailů či telefonu.

Díky rychle a snadno přístupným záznamům o výkonu, chybové diagnostice a dalším datům je možné optimalizovat výkon motorgenerátoru.

Modelové a produktové řady motorgenerátorů

Modelové řady motorgenerátorů

Modelové řady motorgenerátorů od záložních výkonů 18 kVA do 3300 kVA od našich dodavatelů.

Rental provedení

Rental provedení

Specializovaná řada motorgenerátorů JCB určená pro pronájmy a zápůjčky. Motorgenerátory Rental jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.
Mobilní provedení motorgenerátorů Navrženo pro

Mobilní provedení

Specializovaná řada mobilních motorgenerátorů s robustním provedením určená pro časté přesuny. Mobilní motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím a převozům.
Externí chladící systém motorgenerátoru 01

Speciální provedení

Speciální provedení motorgenerátorů připravujeme na míru s výrobcem motorgenerátorů anebo upravujeme přímo na místě instalace podle požadavků zákazníka.
dící jednotka DSE detail 01

Příslušenství

Podle provedení a umístění motorgenerátorů dodáváme motorgenerátory s různým vhodným příslušenstvím.
dost o nabídku

Poptávka na motorgenerátor

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Realizujete projekt záložního napájení?

Pomůžeme Vám!

Zašlete nám Vaše požadavky na motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

Motorgenerátory

Motorgenerátory jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení jak průmyslových technologií, tak i celých budov. Motorgenerátory zajistí dlouhodobou dodávku elektrické energie při výpadcích z napájecí soustavy, které mohou trvat několik hodin i dní.

Řešení

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.
JCB manipulace 01 DSC 4174

Motorgenerátory

Nabízíme širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.
Co nabízíme Návrh řešení

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky záložních zdrojů již od roku 1993. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis, dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů.
Technická podpora background

Podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení s motorgenerátorem. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.