Motorgenerátory

Mobilní provedení

Specializovaná řada mobilních motorgenerátorů s robustním provedením určená pro časté přesuny. Mobilní motorgenerátory jsou upraveny tak, aby odolaly častým manipulacím a převozům. Při jejich výrobě je kladen vysoký důraz na odolnost a spolehlivost v provozu.

Hledáte-li jistotu v podobě spolehlivého, účinného a výkonného zdroje energie, řada mobilních motorgenerátorů přináší spolehlivá energetická řešení.

  • Motory splňují aktuálně platné emisní normy.
  • Celý motorgenerátor je chráněn vysoce odolnou kapotou z nerezové oceli.
  • Součástí motorgenerátoru je velká palivová nádrž typicky na 8-24 hodinový provoz. Alternativně je možno dodat i s palivovou nádrží na 48 hodinový provoz.
  • Ochrana životního prostředí je zabezpečena integrovanou retenční vanou v odolném rámu. Objem retenční nádrže je dimenzován na 110% objemu všech kapalných náplní.
  • Motorgenerátory jsou usazeny na brzděném nebo nebrzděném podvozku pro snadnou manipulaci.
  • Mobilní motorgenerátory dodáváme včetně platné technické kontroly a s registrační značkou.

Mobilní motorgenerátory upravujeme s důrazem na efektivní design a osazujeme nejnovějšími technologiemi. Součástí je i nejlepší telemetrie, která je na trhu dostupná. Motorovou řadu mobilních motorgenerátorů nabízíme ve výkonovém rozsahu od 18 kVA.

Mobilní motorgenerátory jsou osazeny motory od výrobců Yanmar, Kohler, JCB DieselMax, Iveco, Volvo a Cummins. Podle druhu provozu je motorgenerátor dodáván s řídícími jednotkami umožňujícími ruční start, automatický start a sdílení zátěže.

Mobilní motorgenerátory dodáváme jak pro použití v trvalém provozu, tak pro použití jako záložní nouzový zdroj.

mobilní provedení

Navrženo pro mobilitu

Motorgenerátory jsou usazeny na brzděném nebo nebrzděném mobilním podvozku pro co nejefektivnější použití.

Mobilní motorgenerátory na podvozku jsou dodávány s platnou technickou kontrolou na homologovaném podvozku s registrační značkou (RZ).

Každý mobilní motorgenerátor je vyroben v robustním odhlučněném krytu z vysoce odolné nerezové oceli. Motorgenerátor je tak chráněn po celou dobu provozu.

mobilní provedení

Navrženo pro výkon

Díky dokonalému sladění motorů a alternátorů poskytují mobilní motorgenerátory vysokou účinnost a vynikající toleranci zátěže.

Vedle nejlepších motorů jsou motorgenerátory vybaveny prvotřídními komponenty od dodavatelů jako ComAp, Mecc Alte, Leroy Somer a Deep Sea Electronics.

Mobilní motorgenerátory jsou vybaveny velkou nádrží se standardní kapacitou provozu na 8-24 hodin.

mobilní provedení

Snadné použití

Mobilní motorgenerátory jsou navrženy pro jednoduché a intuitivní ovládání a použití, které usnadňuje snadnou přepravu, manipulaci a uvedení zdroje do provozu.

Standardně se dodávají motorgenerátory pro ruční ovládání. V případě požadavku je možno dodat motorgenerátor v provedení s automatickým startem a automatickým přepínáním napájení ze sítě nebo z generátoru. Rozvaděč automatického přepínání je umístěn v krytu motorgenerátoru.

Řídicí panel přehledným způsobem poskytuje informace o aktuálním stavu motorgenerátoru.

mobilní provedení

Informovanost

Jako doporučenou součást vybavení mobilních motorgenerátorů navrhujeme vzdálený dohled, který poskytuje v reálném čase například informace o hladině pohonných hmot či servisní upozornění. Toto vybavení tak umožňuje mít motorgenerátor plně pod kontrolou.

Pomocí vzdáleného dohledu lze motorgenerátor sledovat a spravovat vzdáleně pomocí internetu, e-mailů či telefonu.

Díky rychle a snadno přístupným záznamům o výkonu, chybové diagnostice a dalším datům je možné optimalizovat výkon motorgenerátoru.

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám své specifikace a požadavky na motorgenerátor. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.