Motorgenerátory

Rentalové provedení

Optimalizovaná řada motorgenerátorů pro pronájmy a zápůjčky. Modely z řady Rental jsou speciálně navrženy pro zvýšenou odolnost proti opakované manipulaci a přesunům. V průběhu výroby je kladený důraz na maximální spolehlivost a robustnost, aby motorgenerátory vydržely i ty nejnáročnější provozní podmínky.

Hledáte-li jistotu v podobě spolehlivého, účinného a výkonného zdroje energie, pak nová řada rentalových motorgenerátorů JCB RS Rental přináší spolehlivá energetická řešení.

  • Motory splňují aktuálně platné emisní normy.
  • Celý motorgenerátor je chráněn vysoce odolnou kapotou z nerezové oceli.
  • Na každé straně motorgenerátoru RS Rental jsou velká zamykatelná dvířka, která poskytují snadný a bezpečný přístup ke klíčovým servisním místům.
  • Součástí motorgenerátoru je velká palivová nádrž typicky na 24hodinový provoz. Alternativně je možno dodat i s palivovou nádrží na 48hodinový provoz.
  • Ochrana životního prostředí je zabezpečena integrovanou retenční vanou v odolném rámu. Objem retenční nádrže je dimenzován na 100% objemu všech kapalných náplní.
  • Ochrana základního rámu při časté manipulaci je vyřešena velkými otvory pro vidlici vysokozdvižného vozíku s gumovými tlumiči.

Motorgenerátory RS Rental mají inovativní řešení, efektivní design a jsou osazeny nejnovějšími technologiemi. Součástí je i nejlepší telemetrie, která je na trhu dostupná. Motorovou řadu RS Rental od společnosti JCB nabízíme ve výkonovém rozsahu od 19 kVA do 1250 kVA.

Motorgenerátory RS Rental jsou osazeny motory od výrobců Yanmar, JCD DieselMax, John Deere, Volvo a Cummins. Podle druhu provozu je motorgenerátor dodáván s řídicími jednotkami umožňujícími ruční start, automatický start a sdílení zátěže.

Motorgenerátory RS Rental jsou určeny pro trvalý provoz nebo jako záložní zdroj energie.

Motorová řada

Výkon PRP

Výkon PRP

Výkon ESP

Výkon ESP

Motorová řada

YANMAR

motor

Výkon PRP

18 - 44

kVA

Výkon PRP

14 - 35

kW

Výkon ESP

19 - 48

kVA

Výkon ESP

15 - 38

kVA

Motorová řada

FTP IVECO

motor

Výkon PRP

60 - 200

kVA

Výkon PRP

48 - 160

kW

Výkon ESP

60 - 220

kVA

Výkon ESP

48 - 176

kW

Motorová řada

SCANIA

motor

Výkon PRP

250 - 550

kVA

Výkon PRP

200 - 440

kW

rentalové motorgenerátory

Navrženo pro výdrž

Každý motorgenerátor řady Rental od společnosti JCB je vyroben v robustní kapotě nebo kontejneru z vysoce odolné nerezové oceli. Motorgenerátor je tak chráněn po celou dobu pronájmu, při přepravě i v provozu.

Dalším vybavením je odolný základní rám, který je opatřen robustními kotvícími body. Pomocí těchto bodů je možné motorgenerátor řádně zajistit při přepravě.

Velké otvory pro vidlici vysokozdvižného vozíku s gumovými tlumiči chrání základní rám při manipulaci se strojem.

Volitelným příslušenstvím je odolná řetězová tažná tyč, která umožňuje manipulaci motorgenerátoru v místě provozu.

rentalové motorgenerátory

Navrženo pro výkon

Díky dokonalému sladění motorů a alternátorů poskytují motorgenerátory RS Rental od společnosti JCB vysokou účinnost a vynikající toleranci zátěže.

Vedle nejlepších motorů jsou motorgenerátory vybaveny prvotřídními komponenty od dodavatelů jako Mecc Alte a Deep Sea Electronics.

rentalové motorgenerátory

Snadné použití

Řada RS Rental je navržena pro jednoduché a intuitivní použití, které usnadňuje a urychluje instalaci a uvedení zdroje do provozu. Rozvaděče, zásuvky a sběrnice jsou všechny umístěny na jednom přípojném místě.

Kompaktní provedení motorgenerátorů umožňuje snadnou přepravu a manipulaci.

Řídicí panel přehledným způsobem poskytuje informace o aktuálním stavu motorgenerátoru. Je umístěn za průhledným oknem, přes který lze displej řídicího panelu snadno sledovat.

rentalové motorgenerátory

Bezpečnost provozu

Rozvaděče, zásuvky a sběrnice jsou zabezpečeny zamykatelnými dvířky.

Pro další zvýšení bezpečnosti jsou součástí standardní výbavy pomocné zásuvky a motorové jističe.

Pro neustálé zajištění bezpečnosti obsluhy je řada motorgenerátorů RS Rental standardně vybavena chrániči větráků a horkých povrchů.

rentalové motorgenerátory

Produktivita

Motorgenerátory RS Rental jsou vybaveny velkou nádrží se standardní kapacitou provozu na 24 hodin. Pomocí volitelné nádrže lze provozní kapacitu zvýšit na 48 hodin.

Díky trojcestnému palivovému ventilu lze motorgenerátor používat i s externími a velkokapacitními palivovými nádržemi.

Unikátním vybavením motorgenerátorů RS je inspekční průhled do palivové nádrže, který provoznímu personálu usnadňuje běžnou kontrolu.

rentalové motorgenerátory

Informovanost

Součástí standardního vybavení všech motorgenerátorů řady Rental s výkonem nad 60 kVA je služba JCB LiveLink for Power, která poskytuje v reálném čase například informace o hladině pohonných hmot či servisní upozornění. Toto vybavení tak umožňuje mít motorgenerátor plně pod kontrolou.

Pomocí služby LiveLink lze motorgenerátor sledovat a spravovat vzdáleně pomocí internetu, e-mailů či telefonu.

Díky rychle a snadno přístupným záznamům o výkonu, chybové diagnostice a dalším datům je možno optimalizovat výkon motorgenerátoru.

Získejte nabídku na motorgenerátor

Zašlete nám své specifikace a požadavky na motorgenerátor. Připravíme Vám nabídku přímo na míru. Náš tým specialistů se s Vámi spojí a projedná všechny dostupné možnosti.