Fotovoltaické elektrárny

Dotace

Dotace pro fotovoltaické elektrárny pro fyzické a právnické osoby. Máte-li zájem o dotace na fotovoltaické elektrárny, kontaktujte nás. Probereme s Vámi aktuální možnosti a doporučíme další postup.

Dotace

Dotace NZÚ pro rodinné domy

Nabízíme vyřízení dotace Nová zelená úsporám (NZÚ) na fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy při objednání výstavby fotovoltaické elektrárny od naší společnosti na rodinný dům. Dotace může dosáhnout až 160 000 Kč, v některých krajích je možné získat až 176 000 Kč.

Dotační titul Nová Zelená Úsporám je program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energií v rodinných a bytových domech.

Dotace

Dotace NZÚ pro bytové domy

Nabízíme vyřízení dotace Nová zelená úsporám při objednání výstavby fotovoltaické elektrárny od naší společnosti na bytový dům.

Dotační titul Nová Zelená Úsporám je program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energií v rodinných a bytových domech.

Dotace

Modernizační fond

Logo SFŽP
Výzva RES+ č. 1/2024:
FVE 10 kW – 5 MW s vlastní spotřebou

Podpora výstavby fotovoltaických elektráren do 5 MW na již existujícím odběrném místě k výrobě zelené energie pro vlastní spotřebu.

Podpora se poskytuje jak na samostatné fotovoltaické elektrárny, tak na elektrárny s bateriovou akumulací vyrobené elektřiny.

Dotace

Modernizační fond

Logo SFŽP
Výzva RES+ č. 2/2024:
FVE nad 1 MWp

Dotační výzva pro fotovoltaické elektrárny nad 1 MWp. Získejte finanční dotace pro vaše fotovoltaické elektrárny.

Operační program

Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost

Program Úspory energie se zaměřuje na snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru. Účelem programu je podpora opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie. Výzva se v této souvislosti úzce zaměřuje především na podporu fotovoltaických systémů a akumulace energie.

Více informací >

Pomůžeme Vám!

Pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu

Zašlete nám Vaše požadavky na fotovoltaickou elektrárnu. Vytvoříme Vám nabídku na míru. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaické elektrárny

Vše o fotovoltaických elektrárnách. Výstavba na klíč pro domy a haly včetně pozemních instalací.

Servis FVE

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky fotovoltaických elektráren již od roku 1998. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis, údržbu, opravy, pohotovostní služby a online monitoring.

Technická podpora

Podpora

Podpora nejen pro projektanty a provozovatele fotovoltaických elektráren. Navštivte naši podporu.