Jsme tu pro Vás od roku 1993

Naše historie se začala psát v roce 1993. Nositelem, hlavní myšlenky a zakladatelem společnosti je ing. Julius Čapek. Vše začalo řešením ochrany proti přepětí v napájecích sítích. S dalším vývojem naší společnosti jsme rozšířili naše portfolio o další produkty.

Dnes nabízíme návrh řešení, dodávky, realizaci a komplexní servis v oblasti záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren.

Založení společnosti. Měření poruch v napájecích a komunikačních sítích a návrh na jejich odstranění. Dodávky a instalace přepěťových ochran a záložních zdrojů UPS.

Založení vlastní výroby přepěťových ochran.  Založení dceřiné společnosti Hakel na výrobu přepěťových ochran v Hradci Králové. Stavba výrobní haly.

Zahájení spolupráce s výrobcem záložních zdrojů UPS Exide Electronics z Finska (současná společnost Eaton) a rozšíření portfolia o dodávky motorgenerátorů.

Rozšíření portfolia společnosti o nový produkt: výstavba fotovoltaických elektráren. Zastoupení firmy Siemens Solar z Německa.

Zahájení spolupráce s firmou Broadcrown (dnešní JCB) z Velké Británie na dodávky motorgenerátorů.

Zahájení spolupráce s firmou TTS Martin ze Slovenska na dodávky motorgenerátorů.

Zahájení spolupráce s firmou SMA z Německa na dodávky fotovoltaických střídačů a firmou KYOCERA  z Japonska na dodávku fotovoltaických panelů.

Zahájení spolupráce s firmou S-Energy z Jižní Koree na dodávky fotovoltaických panelů.

Podpis smlouvy o zastoupení společnosti JCB Power Products z Velké Británie v České republice.

Zahájení spolupráce s firmou Effekta z Německa na dodávky záložních zdrojů UPS.

Zahájení spolupráce s firmou Grupel z Portugalska na dodávky motorgenerátorů.

Těšíme se …

Naše práce

Výsledek naší práce hovoří za nás. Prozkoumejte naše vybrané realizace v oblasti záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren.
UPS main

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.
JCB manipulace 01 DSC 4174

Motorgenerátory

Motorgenerátor jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení jak průmyslových technologií, tak i celých budov.
FV panely na střeše 01

Fotovoltaické elektrárny

Vše o fotovoltaických elektrárnách. Výstavba na klíč pro domy a haly včetně pozemních instalací.