Řešení záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů pro

Průmyslovou výrobu

Naše řešení zálohovaného napájení navrhujeme, dodáváme a realizujeme v širokém výkonovém rozsahu a provedení.
Nedílnou součástí našich realizovaných projektů je vysoká úroveň spolehlivosti dodávané technologie, flexibilita řešení na míru a zajištění servisních služeb odpovídajících realizovanému řešení, dodané technologii a potřebám našich zákazníků.

Nejčastější vlivy výpadků napájení výrobních linek jsou výkyvy napětí a výpadky sítě.
Zálohovaným napájením vybraných zařízení Vaší výrobní linky a řídícího systému Vám pomůžeme vyřešit nejen výpadky napájení, ale i další nejčastější poruchy napájecích sítí jako jsou výkyvy napětí, frekvence, napětí, podpětí, přepětí, harmonické a krátkodobé výpadky sítě.
Navrhujeme a realizujeme ochrany napájecích sítí s dlouhodobými zkušenostmi pro renomované výrobní společnosti v rámci celé ČR
Z oblasti záložních zdrojů Vám můžeme nabídnout motorgenerátory s moderními řídícími systémy a inteligentní zdroje UPS s optimálním výkonem a odpovídajícím provedení.

Zálohované napájení výrobních linek

Správným návrhem řešení zálohovaného napájení výrobních linek ve spolupráci s Vaším technologem Vám pomůžeme vyřešit:

  • Přímé ztráty z ne výroby nebo vyrobených zmetků
  • Ztráty vzniklé poškozením řídícího systému výrobních linek
  • Možné poškození některých agregátů výrobních linek
  • Ztráty způsobené nutností restartu řídícího systému
  • Ztráty způsobené dlouhým postupným obnovením chodu výrobních linek

Naše návrhy technického řešení i vlastní realizace dodávek a instalace záložních zdrojů se opírají
o široká portfolia námi vybrané technologie záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů renomovaných výrobců..
Ve svých projektech využíváme naše dlouhodobé zkušenosti, technickou podporu námi vybraných dodavatelů kvalitních technologií, vlastní tým techniků pro návrh řešení, realizaci i servis.

Zálohované napájení pro výrobní haly

Pro zálohované napájení výrobních hal navrhujeme a realizujeme zálohované napájení záložními zdroji UPS a motorgenerátory včetně souvisejících technologií pro odvětrání strojoven motorgenerátorů, odtah spalin, nebo klimatizovaných rozvaděčů pro záložní zdroje UPS.

Široké spektrum portfolia technologií záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů renomovaných výrobců nám umožňuje realizovat řešení zálohovaného napájení s vysokými nároky na funkčnost, spolehlivost a kvalitu. Řídicí systémy motorgenerátorů umožňují bez výpadkové řešení zálohovaného napájení včetně redundantního zapojení.

Ve svých projektech využíváme naše dlouhodobé zkušenosti, technickou podporu námi vybraných dodavatelů kvalitních technologií, vlastní tým techniků pro návrh řešení, realizaci i servis.
Každá naše zakázka má svého projektového manažera, který odpovídá za realizaci projektu podle zadaných požadavků zákazníka.

Kdo používá naše zařízení a služby?

[dica_divi_carousel show_items_desktop="5" transition_duration="1000" autoplay="on" advanced_effect="1" _builder_version="4.2.1"][dica_divi_carouselitem button_url_new_window="1" image="http://www.silektro.cz/wp-content/uploads/2020/01/logo_Magna_BW.png" _builder_version="4.2.1"][/dica_divi_carouselitem][dica_divi_carouselitem button_url_new_window="1" image="http://www.silektro.cz/wp-content/uploads/2020/01/logo_Continental_BW.png" _builder_version="4.2.1"][/dica_divi_carouselitem][dica_divi_carouselitem button_url_new_window="1" image="http://www.silektro.cz/wp-content/uploads/2020/01/logo_Skoda_BW.png" _builder_version="4.2.1"][/dica_divi_carouselitem][dica_divi_carouselitem button_url_new_window="1" image="http://www.silektro.cz/wp-content/uploads/2020/01/logo_Jaguar_BW.png" _builder_version="4.2.1"][/dica_divi_carouselitem][dica_divi_carouselitem button_url_new_window="1" image="http://www.silektro.cz/wp-content/uploads/2020/01/logo_Grupo_Antolin_BW.png" _builder_version="4.2.1"][/dica_divi_carouselitem][dica_divi_carouselitem button_url_new_window="1" image="http://www.silektro.cz/wp-content/uploads/2020/01/logo_Saab_BW.png" _builder_version="4.2.1"][/dica_divi_carouselitem][/dica_divi_carousel]

Získejte nabídku

Zašlete nám Vaše požadavky na záložní zdroj UPS anebo motorgenerátor. Vytvoříme Vám nabídku na míru včetně technického řešení. Naši specialisté se s Vámi spojí a proberou i další možnosti řešení. Pokud budete požadovat, bude součástí nabídky i servisní péče.

Výsledek naší práce hovoří za nás.

Prozkoumejte naše vybrané realizace záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů a fotovoltaických elektráren. Inspirujte se.

Oblasti řešení záložních zdrojů

Prozkoumejte odvětví, kam dodáváme a kde realizujeme dodávky záložních zdrojů. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Záložní zdroje UPS | Motorgenerátory

Řešení

Prozkoumejte naše technická řešení, dodávek, realizace a servisu v různých odvětvích. Pro každé odvětví máme řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností.

Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení. Záložní zdroje UPS zajistí bezvýpadkovou dodávku elektrické energie při výpadku napájecí sítě a ochrání zařízení před rušivými jevy v napájecích sítích.

Motorgenerátory

Motorgenerátor jako náhradní zdroj elektrické energie zvýší spolehlivost a bezpečnost napájení jak průmyslových technologií, tak i celých budov. Motorgenerátory zajistí dlouhodobou dodávku elektrické energie při výpadcích z napájecí soustavy, které mohou trvat i několik hodin i dní.

Podpora

Nabízíme technickou podporu pro správný návrh celého řešení s motorgenerátorem. Komplexní řešení pro provozovatele a v rámci naší podpory také pořádáme školení nejen pro projektanty.