Novinka: UPS RT Industrie

Záložní zdroje UPS, Novinky

Rozšiřujeme nabídku průmyslových UPS: UPS RT Industrie o výkonu 1-3 kW v provedení rack.

  • Vynikající výstupní účiník 1,0
  • Kompaktní provedení – výška pouze 2Ua velmi malá hloubka
  • Přizpůsobitelnost – možnost volby vstupního/výstupního připojení
  • Online UPS – přepínatelná do ECO módu
  • Vysoce kvalitní kovové provedení – v průmyslovém designu

UPS EFFEKTA® jsou individuálně vyvíjeny pro průmyslové použití nebo pro projekty s individuálními požadavky na technologii UPS. UPS řady RT Industrie jsou umístěny ve vysoce kvalitní kovové skříni s mimořádně kompaktním designem a obzvláště malou montážní hloubkou. Ideálně se tak hodí i pro menší síťové nebo rozváděčové skříně. UPS řady RT Industrie jsou standardně vybaveny vyměnitelnými prachovými filtry, což jim dodává ideální robustnost pro drsné průmyslové podmínky.

Více informací >

Chcete být informováni o novinkách?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

Související články

Nová NZÚ odstartovala

Nová NZÚ odstartovala

Příjem žádostí v novém programovém období odstartoval ⭐ Využijte dotace z NZÚ (Nová Zelená Úsporám) na domácí fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. V kombinaci s akumulátory tak získáte částečnou nezávislost na dodavatelích elektrické energie....

Novinka: Domácí nabíjecí stanice

Novinka: Domácí nabíjecí stanice

Představujeme domácí nabíjecí stanice pro elektromobily plně integrované do fotovoltaického systému. Využijte vlastní vyrobenou energii k nabíjení elektromobilu. Nabíjecí stanice jsou integrované do bateriových systému střídačů a akumulátorů a umožňují rychlé a plně...

Novinka: Konfigurátor FVE 2021

Novinka: Konfigurátor FVE 2021

Uvažujete o vlastní fotovoltaické elektrárně a nevíte čím začít? Zkuste nový Konfigurátor FVE 2021. Zjistíte, jak velká fotovoltaická elektrárna je optimální pro Váš dům či halu a kolik vyrobí elektrické energie za rok pro Vaši vlastní spotřebu!