Novinka: UPS RT Industrie

Záložní zdroje UPS, Novinky

Rozšiřujeme nabídku průmyslových UPS: UPS RT Industrie o výkonu 1-3 kW v provedení rack.

  • Vynikající výstupní účiník 1,0
  • Kompaktní provedení – výška pouze 2Ua velmi malá hloubka
  • Přizpůsobitelnost – možnost volby vstupního/výstupního připojení
  • Online UPS – přepínatelná do ECO módu
  • Vysoce kvalitní kovové provedení – v průmyslovém designu

UPS EFFEKTA® jsou individuálně vyvíjeny pro průmyslové použití nebo pro projekty s individuálními požadavky na technologii UPS. UPS řady RT Industrie jsou umístěny ve vysoce kvalitní kovové skříni s mimořádně kompaktním designem a obzvláště malou montážní hloubkou. Ideálně se tak hodí i pro menší síťové nebo rozváděčové skříně. UPS řady RT Industrie jsou standardně vybaveny vyměnitelnými prachovými filtry, což jim dodává ideální robustnost pro drsné průmyslové podmínky.

Více informací >

Chcete být informováni o novinkách?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

Související články

Novinka: Konfigurátor FVE 2021

Novinka: Konfigurátor FVE 2021

Uvažujete o vlastní fotovoltaické elektrárně a nevíte čím začít? Zkuste nový Konfigurátor FVE 2021. Zjistíte, jak velká fotovoltaická elektrárna je optimální pro Váš dům či halu a kolik vyrobí elektrické energie za rok pro Vaši vlastní spotřebu!

Zálohujeme počasí

Zálohujeme počasí

Český hydrometeorologický ústav spustil nový superpočítač SX-Aurora TSUBASA od japonské společnosti NEC, která ČHMÚ dodávala i dřívější superpočítač. Tento superpočítač bude simulovat dlouhodobé klimatické změny na území Česka. A teď to důležité: Superpočítač je...

JCB Cummins 275-330 kVA

JCB Cummins 275-330 kVA

Rozšiřujeme nabídku výrobce dieselových motorgenerátorů JCB. Nově nabízíme střední výkonovou řadu JCB s motory Cummins o výkonu 270 kVA (G275QS) a 330 kVA (G330QS). Optimalizace spotřeby a emisní limity úrovně 4g TA Luft.Alternátory Mecc Alte.Řídící systémy Deep Sea...