Zálohujeme počasí

Reference, Záložní zdroje UPS

Český hydrometeorologický ústav spustil nový superpočítač SX-Aurora TSUBASA od japonské společnosti NEC, která ČHMÚ dodávala i dřívější superpočítač. Tento superpočítač bude simulovat dlouhodobé klimatické změny na území Česka.

A teď to důležité:

Superpočítač je zálohován zdroji UPS Eaton, které jsme dodali v rámci kontraktu se společností NEC. Součástí dodávky byly záložní zdroje UPS Eaton 93PM o výkonu 120 kVA včetně bateriových skříní s akumulátory Midac MTM12-460W.

Více informací o naší referenci >

Více informací o dodávce superpočítače si můžete přečíst také na specializované serveru o technických novinkách zive.cz.

Chcete být informováni o novinkách?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

Související články

Superkondenzátory Eaton

Superkondenzátory Eaton

⭐Představujeme superkondenzátory Eaton pro vysoce spolehlivou dodávku elektrické energie v případě výkyvů elektrické sítě. 📌 Superkondenzátory využívají elektrochemickou dvouvrstvou konstrukci kondenzátoru (EDLC) v kombinaci s patentovanými materiály a procesy....

Novinka: UPS RT Industrie

Novinka: UPS RT Industrie

Rozšiřujeme nabídku průmyslových UPS: UPS RT Industrie o výkonu 1-3 kW v provedení rack. Vynikající výstupní účiník 1,0Kompaktní provedení – výška pouze 2Ua velmi malá hloubkaPřizpůsobitelnost – možnost volby vstupního/výstupního připojeníOnline UPS – přepínatelná do...

TEST QWERT