Vše co Vás může zajímat o fotovoltaických elektrárnách

O fotovoltaice

Základní informace o fotovoltaických elektrárnách, jak se dimenzují, co ovlivňuje výrobu, jak probíhá výstavba, zda se vyplatí vlastnit elektrárnu a další články, které Vám pomohou se rozhodnout, zda si pořídit vlastní fotovoltaickou elektrárnu.

Jaká je optimální velikost FVE?

Výkon fotovoltaické elektrárny je závislý na ploše, která je k dispozici pro umístění fotovoltaických panelů. Zjistěte, kolik se vejde panelů na Vaši střechu nebo pozemek.

Výroba elektrické energie z FVE dle lokality

Produkce elektrické energie je závislá na intenzitě slunečního záření a je tedy závislá na lokalitě umístění fotovoltaické elektrárny. Zjistěte, kolik vyrobí FVE ve Vaší lokalitě.

Kolik elektřiny vyrobí vaše FVE? Roli hraje nejen lokalita, sklon či orientace panelů

Pokud zvažujete pořízení fotovoltaické elektrárny, jistě se ptáte, jaké množství elektrické energie bude schopna reálně vyrobit.

Jak funguje fotovoltaická elektrárna?

Každá fotovoltaická elektrárna se skládá z fotovoltaických panelů a střídače. V případě hybridní fotovoltaické elektrárny je elektrárna doplněna o akumulátory pro úschovu elektrické energie na pozdější použití.

Vytvořte si vlastní návrh FVE

Konfigurátor fotovoltaické elektrárny

Uvažujete o vlastní fotovoltaické elektrárně a nevíte čím začít? Zkuste nový Konfigurátor FVE 2024. Zjistíte, jak velká fotovoltaická elektrárna je optimální pro Váš dům, komerční nebo průmyslový objekt nebo pro zemní instalace.

l

Navrhněte si vlastní elektrárnu

Vyberte si oblast, sklon, oritentaci fotovoltaických panelů a získejte tak představu o Vaší potenciální fotovoltaické elektrárně.

Investujte do fotovoltaické elektrárny

Zašlete nám své požadavky na fotovoltaickou elektrárnu a my pro Vás připravíme nabídku šitou na míru. Naši experti se s Vámi spojí, aby probrali všechny dostupné možnosti a našli to nejlepší řešení právě pro Vás.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaické elektrárny

Vše o fotovoltaických elektrárnách. Výstavba na klíč pro domy a haly včetně pozemních instalací.

Servis FVE

Služby

Navrhujeme a realizujeme dodávky fotovoltaických elektráren již od roku 1998. Zajišťujeme nadstandardní záruční a pozáruční servis, údržbu, opravy, pohotovostní služby a online monitoring.

Podpora

Podpora nejen pro projektanty a provozovatele fotovoltaických elektráren. Navštivte naši podporu.