Váš partner pro energii od roku 1993 Perunova 17, 130 00 Praha 3 (+420) 224 250 178 (+420) 724 278 078
Obrázek stránky

Fotovoltaické elektrárny

Solární elektrárna je ideálním řešením pro snížení provozních nákladů za elektrickou energii. Výstavba na klíč pro rodinné domy a střechy průmyslových objektů včetně variabilního servisu.

Vhodné pro rodinné domy s ohřevem vody bojlerem, vytápěním bazénu, klimatizací apod. až po obchodní, průmyslové i zemědělské podniky s vysokou denní spotřebou elektrické energie.

Maximální využití elektrické energie ze solární elektrárny lze optimalizovat v kombinaci s inteligentním řídícím systémem nebo akumulací energie.

Zajištěno profesionálním servisem.

Typy solárních elektráren

Solární nebo-li fotovoltaické elektrárny lze postavit v režimu připojení do sítě (klasická solární elektrárna) nebo v režimu připojení do sítě v kombinaci s akumulátory (hybridní solární elektrárna) nebo v samostatném režimu (autonomní solární elektrárna).

Aktuální ceny a dotace na solární elektrárny

Aktuální ceny solárních elektráren včetně finanční analýzy. Informace o dotačním programu Nová zelená úsporám a FV kalkulačka pro výpočet úspor Vaší solární elektrárny.

O fotovoltaice

Přehled základních informací o fotovoltaice. Především o vlivech na výrobu elektrické energie, o velikosti solární elektrárny, o výrobě elektrické energie v rámci České republiky a také o způsobech zapojení solárních elektráren.

Produkty

Solární elektrárna se skládá ze solárních panelů, které vyrábějí elektrický proud, ze střídače napětí, který mění stejnosměrné napětí na střídavé napětí a z nosné konstrukce solárních panelů. Mezi další komponenty patří jističe, přepěťové ochrany, elektroměr, atd. V případě hybridních elektráren jsou nezbytnou součástí i akumulátory pro uchování energie pro pozdější použití.

Služby

Výstavbu solárních elektráren pro Vás provádíme na klíč. Součástí našich služeb je montáž, servis a opravy. V případě Vašeho zájmu můžeme Vaši elektrárnu sledovat v našem dohledovém centrum.

Pro provozovatele solární elektrárny

Základní informace pro provozovatele fotovoltaických elektráren, cenová rozhodnutí Energetického regulačního úřadu výkupních cen a zelených bonusů. Způsoby optimalizace výroby fotovoltaických elektráren, informace o recyklaci fotovoltaických panelů. Máte-li zájem více informací, kontaktujte nás.

Reference

Reference námi realizovaných projektů v oblasti solárních elektráren na šikmých a rovných střechách a na polích.

Poptávka

Máte zájem o specifickou nabídku dodávky solární elektrárny? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám do 3 pracovních dnů zašleme konkrétní nabídku.
frame-scrollup