Záložní zdroj pro vodojem v Kladně je vyroben ve vyšším standardu a splňuje současné ekologické trendy

📰 V časopisu KONSTRUKCE vyšel rozhovor s naším obchodním ředitelem Lukášem Procházkou. Rozhovor byl především zaměřen na využití záložních zdrojů a jejich význam převážně pro kritickou infrastrukturu včetně jedné z našich významných dodávek, kterou naše společnost realizovala.

⚙ Jednalo se o dodávku záložního motorgenerátoru pro potřeby vodojemu v Kladně, který se řadí mezi prvky kritické infrastruktury.

👀 Článek je nyní otevřen pro všechny zájemce:

„Záložní zdroj pro vodojem v Kladně je vyroben ve vyšším standardu a splňuje současné ekologické trendy.“

uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE Lukáš Procházka, obchodní ředitel firmy Silektro s. r. o., která se zaměřuje na návrhy a dodávky technologií pro záložní napájení elektrické energie. Společnost Silektro s.r.o. dodávala záložní motorgenerátor pro potřeby konverze vodojemu v Kladně (VSCT Kladno – Veolia Smart Control Tower), o kterém se píše na jiném místě časopisu.

Odkaz na článek:

👀 https://konstrukce.cz/zajimavosti-z-oboru/zalozni-zdroj-pro-vodojem-v-kladne-je-vyroben-ve-vyssim-standardu-a-splnuje-soucasne-ekologicke-trendy-767

Odkaz na referenci:

🔗 https://www.silektro.cz/project/vodarna-veolia-kladno/

✔Powered by Silektro Energy
☎ (+420) 224 253 915
📧 info@silektro.cz
🌐 www.silektro.cz

Instalace motorgenerátoru JCB G500QX. (zdroj: Silektro s.r.o.)
Štítky:
Chcete být informováni o novinkách?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste s k odběru novinek, informací o školeních a dalších zajímavých informací v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů.

Může se vám také líbit